Otel Pazarlamasında yeni trend Otel Çağrı Merkezi
Gündem
12-03-2018 09:07
Mardan Palace, Antalya`nın Kundu turizm bölgesinde, Azeri asıllı Rus işadamı Telman İsmailov`un 2009`da açtığı bir otel. Yaklaşık 1.4 milyar dolara inşa edilen otelin açılışına; Sharon Stone, Richard Gere, Paris Hilton, Mariah Carey ve Monica Bellucci gibi Hollywood yıldızları katılmış, verilen konserlerle, şatafatıyla aylarca konuşulmuştu.

Bugünlerde bu iddia yeniden gündeme geldi. 9 yıl önce ismi gündeme gelen Rixos Grubu’nun otelle ilgilendiği ve görüşmeleri sürdürdüğü belirtiliyor.

Bunun üzerine Fettah Tamince’yi arayan Jale Özgentürk`e Tamince . “Evet ilgileniyoruz, görüşüyoruz ama henüz sonuçlanmadı. Haftaya detaylı bilgi vereceğim” dedi.

Bu arada otelin açılışından kısa süre sonra sıkıntılar ortaya çıktıkça, çeşitli söylentiler gündeme gelmişti. Bunlardan biri de otelin işletmeciliğinin Rixos Grubu’na geçeceği iddiasıydı.

Ancak, Fettah Tamince otelle ilgilenmediklerini ve böyle bir görüşmenin olmadığını söylemişti.

Rixos Grubu’nun otelle yeni ortağı Accor Grubu’yla birlikte mi ilgilendiği, sadece işletme mi yoksa satın alma mı olacağı sorularının yanıtı için bu haftayı bekleyeceğiz.

Zengin turisti hedefleyen, büyük kaynaklar harcanarak açılan, onlarca gence istihdam sağlayan bir otelin güçlü bir marka ile dönmesi tabii ki ülke yararına!
Yorumlar Toplam 0 Yorum Yapılmış
Bu Haber İçin Henüz Yorum Yapılmamış