Gündem
13-03-2018 09:41
Turizmciler AICC-2018 Hotel, Restoran, Turizm ve Seyahatler Fuarı`na katılıyor.

Turizm sektörünün tüm paydaşlarının buluştuğu fuar kardeş Ülke Azerbaycan`ın başkenti Bakü`de düzenleniyor.

Fuar katılımcıları yeni marketlere ulaşma imkanı bulurken yeni anlaşmalar ile ürünlerini tüm turizm camiasında duyurma imkanı bulacak.

"AICC-2018" Hotel, Restoran, Turizm ,Seyahatler , Tıp ve Sağlık  Fuarı  Dünya`nın en önemli turizm fuarları arasında gösteriliyor.

Fuar turizm pazarı temsilcilerini, devlet kuruluşlarını ,yerel ve  bölgesel turizm örgütlerinin temsilcilerini aynı platformda bir araya getirecek. 

Katılımcılar arasında Azerbaycan, Bulgaristan, Çek Cumhuriyeti, Dominik Cumhuriyeti, Gürcistan, Indoneziya, İtalya, İsviçre, Fas, Rusya, Slovenya, Tayland ve  Türkiye  başta olmak üzere Dünyanın önemli turizm ülkeleri bulunuyor.

Turist gönderen,turistik ürün sunan ve turizmcilere tedarik hizmeti sunan dünyaca ünlü markaları bulaştıran  "AICC-2018" Hotel, Restoran, Turizm ,Seyahatler , Tıp ve Sağlık  Fuarı`na katılarak sizde pazar gücünüzü büyütebilirsiniz.

Katılımcılar için iş ilişkilerinin kurulması ve görüşmeler yapmak için geniş olanaklar yaratacak workshop etkinlikleri yapılacak. 

Fuara katılımcıları ; Yeni alıcılar /işbirliği kazanma,Müşterilerinin bağlılığını artırma,Eski alıcılar / müşteriler ile ilişkileri yenileme,Yeni mal ve hizmetleri pazara çıkarma,Piyasada tüm ürün ve hizmet yelpazesini sergilemek ve teşvik etme,Satış sürecini hızlandırma,markanın imajını pekiştirerek güçlü bir marka yaratma,Halkla ilişkileri güçlendirme,Medyanın ilgisini çekme vb. bir çok imkanı bulacaklar.

Fuar kapsamında katılımcılara aşağıdaki stand opsiyonları sunuluyor.

-Fuar yapılan salonda "Organizatör" tarafından önceden belirlenen masa (1.20 x 80)

-Bu masanın arkasına 2 m2 den fazla olmamak şartı ile Standını kurabilir,

-Dev ekranda fuar boyunca reklam yayımlanması,
 
-4-5 TV kanalında fuar hakkında genel bir reklam,
 
-30`a yakın sitede fuar hakkında  advertorial olarak  genel reklam yayımlanması.
 
-Katılımcının beş yıldızlı otelde 1 günlük konaklaması,
 
-Sergi sonunda Katılımcılar için ziyafet,

Sizde Pazar payınızı büyütmek,  ürünlerinizi tanıtmak  ve  bir çok ülkeden gelen katılımcılarla bir arada olmak istiyorsanız AICC-2018 Fuarı`na  mutlaka katılmalısınız.
Yorumlar Toplam 0 Yorum Yapılmış
Bu Haber İçin Henüz Yorum Yapılmamış