Konaklama
01-08-2017 10:21
Yeni iletişim şekillerine her zaman ayak uyduracağı yönündeki sözüne sadık kalan AccorHotels.com, özellikle Facebook ve Twitter üzerinden insanlarla etkileşim kurmada kullanılmak üzere tasarlanmış çeşitli hislere dayalı GİF`lerden oluşan “The Feelings” projesini başlatıyor.

AccorHotels.com, misafirleriyle internet üzerinden gerçekleştirdiği etkileşimlerde kullanmak için “The Feelings” adı altında bir dizi GİF çıkardı.

WNP 909c isimli ajans tarafından AccorHotels.com için oluşturulan seride yer alan 18 GİF’in her biri, başrolde otellerin ve otel çalışanlarının olduğu sahneler yardımıyla farklı bir duyguyu resmediyor.

Misafir karşılamadaki deneyimini ve hizmet etmedeki uzmanlığını dijital dünyada gözler önüne sermeye devam etmek isteyen AccorHotels.com, bu anlamda Facebook’un GİF’lerle yorum yapma seçeneğini kullanmaya karar verdi.

Konaklama dünyasından ilham alan bu GİF’ler, aynı anda herkesin candan, insani ve içten davrandığı karşılıklı samimi bir “Feel Welcome” duygusu uyandırılmasını sağlayacak koşulların oluşturulmasıyla AccorHotels ile internet kullanıcıları arasında daha da kişisel bir iletişim kurulmasına imkân tanıyor.

Örneğin, MGallery Boutet Bastille’in lobisindeki bir resepsiyonistin misafiri selamlama şekli, artık o “basit” emojinin yerine geçiyor ve konfor hissi, yumuşacık otel yatağının içinde sarınıp yatan bir misafir GİF’i ile resmediliyor. Giphy isimli platformda internet kullanıcılarının kullanımına sunulan GİF’ler sayesinde kullanıcılar, tercih ettikleri herhangi bir otel temalı GİF ile etkileşimlerinin etkisini artırma fırsatı yakalıyorlar.

Bu projenin başlatılması, AccorHotels.com’un “İlk Tıklamadan itibaren Kendinizi Evinizde Hissedin” isimli dijital imzasını misafirleriyle her geçen gün artan bir kalitede gerçekleşen etkileşimleri kanalıyla hayata geçirmesine olanak tanıyan önceki sosyal medya kampanyalarıyla aynı doğrultudadır.

Gelin her yerde iletişimde olalım!
Yorumlar Toplam 0 Yorum Yapılmış
Bu Haber İçin Henüz Yorum Yapılmamış