Konaklama
03-01-2018 10:41
Uluslararası turizm sektörünün deneyimli ismi Nicolas A. Kipper, The Ritz-Carlton, İstanbul`un yeni Genel Müdürü.

Turizm kariyerinde önemli uluslararası başarılara imza atan Nicolas A. Kipper, yönetimindeki The Ritz Carlton, İstanbul`u dünya standartlarının ötesinde bir hizmet anlayışı ile geleceğe taşıyacak.

Kariyerine 1990 yılında Hyatt International bünyesinde yer alan Hyatt Regency Cancun, Meksika’da başlayan Kipper, sırasıyla Hyatt Regency Guadalajara, Hyatt La Manga Club Resort, İspanya, Hyatt Regency Belgrade, Grand Hyatt Istanbul, Hyatt Regency Taba Heights, Mısır, Hyatt Regency Warsaw, Polonya ve Hyatt Regency Casablanca’da görev yaptı.

Ödüllü çalışmalara imza attı

Uluslararası zincir otellerinin yiyecek & içecek departmanlarında önemli görevlerde bulunan Kipper, 13 yılı aşkın süredir küresel otel lideri Marriott International bünyesindeki otel ve restoranlarının yeniden markalaşma ve konumlandırılmasında ödüllü çalışmalara imza attı.

Nicolas A.Kipper, Marriott Moscow Tverskaya, Marriott Moscow Grand ve London Marriott Park Lane (UK)’nin yanı sıra son olarak The Ritz-Carlton, Budapeşte’nin Genel Müdürlüğü görevini yürütüyordu.

The Ritz-Carlton, Budapeşte’nin renovasyon sürecini başarıyla yöneten Kipper, Marriott International lüks markaları arasında otelin yeniden konumlanma çalışmalarında önemli bir rol üstlendi.

Strasburg Üniversitesi Turizm ve Otelcilik Bölümü mezunu olan Nicolas A. Kipper, yüksek lisans eğitimini yine Strasburg Üniversitesi, Hotel School of Strasburg’da Otel ve Yiyecek-İçecek İşletmeciliği alanında tamamladı. Kipper, evli ve iki çocuk babasıdır.
Yorumlar Toplam 0 Yorum Yapılmış
Bu Haber İçin Henüz Yorum Yapılmamış