Konaklama
03-05-2018 09:27
İstanbul`a yapacağımız bir tatil planımızla bu tarihi havayı solumak, bu havayı solurken de İstanbul boğaz manzarasının keyfini çıkarabiliriz.

İstanbul`a yapacağımız bir ziyaret sırasında konaklamak için seçeceğimiz yer de bir hayli önemli.

Seyahat rotamıza yakın ve güvenilir bir otel seçmemiz şart.

İstanbul`un tarihi destinasyonlarına yakın ve İstanbul temasına hâkim Küpeli Palace Hotel & SPA aradığınız otel olabilir.

Üzerinde yaşadığımız topraklar bir çok medeniyete ev sahipliği yapmıştır. Ülkenin hemen her köşesinde tarihi dokular kendini göstermekte.

 Bu sebeple Avrasya ,bir çok milletin hayalindeki coğrafya olmuştur.

Hem Asya hem Avrupa kültüründen izler taşıyan coğrafyamız, bugün hâlâ tarihi eserlerine yenilerini eklemektedir. Bu haliyle Avrasya, Tarihi eserler konusunda bulunmaz bir cennet haline gelmiştir.

Tarih ve kültür turizmi yapmak isteyen bir kişinin yolu öyle veya böyle Anadolu’dan geçer. Kültür turizmi demişken İstanbul’u atlamak olmaz.

İstanbul, bir çok imparatorluğa başkentlik yapmış dünyanın sayılı metropollerinden biri. Roma’dan Bizans’tan ve Osmanlı’dan çokça eser bulunduran İstanbul, Asya ve Avrupa kıtalarını birbirine bağlayan konumu ile pek çok milletin ilgi odağı olmuştur.

 Tarih sahnesinde uğruna nice savaşlar verilmiştir. Çağ açıp çağ kapatan bu şehrimizi anlatmak için kelimeler yeterli olmaz.

Yakın tarihine bakıldığında İstanbul, uzun yıllar Osmanlı İmparatorluğuna başkentlik yaptığı için başkent anlamına gelen ‘’Payitaht’’ kelimesi ile özdeşleşmiştir. Bir çok Osmanlı Sarayı İstanbul’da yer almaktadır.

 İstanbul’a yapacağımız bir tatil planımızla bu tarihi havayı solumak, bu havayı solurken de İstanbul boğaz manzarasının keyfini çıkarabiliriz. İstanbul’a yapacağımız bir ziyaret sırasında konaklamak için seçeceğimiz yer de bir hayli önemli.

Seyahat rotamıza yakın ve güvenilir bir otel seçmemiz şart. İstanbul’un tarihi destinasyonlarına yakın ve İstanbul temasına hâkim Küpeli Palace Hotel aradığınız otel olabilir.

İstanbul’un merkezinde, tarihi yapıların ortasında bulunan Küpeli Palace Hotel & SPA, İstanbul ziyaretinizde, şehrin havasını soluyabileceğiniz bir konumda bulunuyor. İstanbul’un tarihi destinasyonlarına yakın, huzurlu bir ev konforundaki Küpeli Palace Hotel, ziyaretçilerine konaklamadan fazlasını sunuyor.

İstanbul temasına sahip odaları, Türk hamamı ile kültür seyahatinizi tamamlıyor.

İstanbul dokusunu lüks ile birleştirip sizlere sunan otel, İstanbul ziyaretlerinizde sizlere unutamayacağınız anlar yaşatacak. Hem İstanbul gürültüsünden uzakta, hem de turistik yerlere yakınlığı ile ziyaretçileri için İstanbul’u unutulmayacak hatıralarla süslüyor.

Sizde sebebi ne olursa olsun bu muhteşem şehir İstanbul’u ziyaret ettiğinizde İstanbul’un en iyi butik otelleri arasında yer alan Küpeli Palace Hotel & Spa’da konaklayabilirsiniz.
Yorumlar Toplam 0 Yorum Yapılmış
Bu Haber İçin Henüz Yorum Yapılmamış