Konaklama
06-09-2017 16:18
Yurdaer Mutfak Sanatı Merkezi olarak markalaştırdığı söz konusu oteli 2013 yılının başında oğlu İnan Kalaycı`yı devreden Yurdaer Kalaycı, silahlı kavgaya ilişkin basında yer alan haberi sosyal paylaşım sitesi Facebook hesabında paylaşarak, restoranı başka kişilere kiralayan oğluna tepki gösterdi.

Yurdaer Kalaycı, "Ne olduğunu bildiğim, `Bir oğluna sahip çıkmıyor` manevi baskısından kurtulmak için, `Belki başarır` diye devrettiğim Yurdaer Mutfak Sanat Merkezi ve akaryakıt istasyonunu oğlum demeye utandığım İnan Kalaycı batırdı ve serkeş batakhanesi haline getirdi. Kaçak akaryakıt satılmasını sağladı. Allah kimsenin başına vermesin. Çok utanıyorum." yazdı.

Hürriyet`te yayınlanan habere göre; işadamı Yurdaer Kalaycı, 2013 yılında oğluna devrettiği otelin restoranında çıkan ve 3 kişinin yaralandığı silahlı kavgaya ilişkin haberi sosyal medya hesabında paylaşıp, "Yurdaer Mutfak Sanat Merkezi ve akaryakıt istasyonunu oğlum demeye utandığım İnan Kalaycı batırdı ve serkeş batakhanesine çevirdi. Allah kimsenin başına vermesin, çok utanıyorum" diye yazdı.

Yurdaer Kalaycı’nın, oteli geri almak için oğluna tahliye davası açtığı da belirtildi.

 
Yorumlar Toplam 0 Yorum Yapılmış
Bu Haber İçin Henüz Yorum Yapılmamış