Konaklama
07-06-2018 13:49
Türk Turizminin son yıllarda yetiştirdiği genç ve başarılı otel yöneticilerinden Burak Tümay yeni dönemde Ramaza Plaza Rize`de Genel Müdür olarak görev yapacak.

Başarılı Turizmci daha önce Dünyanın önde gelen Uluslararası otel zincirlerinde Üst düzey yönetici olarak görev almıştı.

Daha önce sırası ile CGU Group The Hallmark Hotel Melbourne-AVUSTURALYA, Lucient Hotel Melbourne -AVUSTURALYA, Park Hyatt Viyana - AVUSTURYA başta olmak üzere kariyerini yurdışında sürdüren  başarılı otel yöneticisi Burak Tümay  bugünden itibaren Ramada otel grubu markasının Türkiye’deki en büyük otel yatırımlarından birisi olan Ramada Rize ‘de Genel Müdür olarak görev yapacak.

Ramada Plaza Rize Hakkında:

Ramada Plaza Rize oteli, şehrin endüstri nabzının attığı Gündoğdu mevkiinde 200 tanesi 36m² büyüklüğünde deluxe,  57 tanesi connection, 18 tanesi 1+1 suite, 8 tanesi family suite, 2 tanesi Grand suite, 1 tanesi King Suite ve 1 tanesi de presidential suite  olmak üzere toplamda 290 adet ferah ve çağdaş odasıyla faaliyet gösteren şehrin ilk ve tek Uluslararası oteli durumundadır.
Otelimiz aynı zamanda 10 adet çeşitli büyüklükte toplantılara cevap verebilecek şekilde düzenlenmiş toplantı salonları, 1 adet son teknoloji AV ekipmanları ile donatılmış 550 kişilik auditorium, düğün ve nikah gibi özel geceleriniz için tasarlanmış 350 kişilik balo salonu ile eğitim toplantılarından lansman organizasyonlarına kadar çok geniş bir yelpazede misafirlerine çözüm önerileri sunmaktadır.

                              Burak Tümay 

Değerli otel yöneticisi dostumuza başarılar dileriz.
Yorumlar Toplam 0 Yorum Yapılmış
Bu Haber İçin Henüz Yorum Yapılmamış