Konaklama
07-07-2018 01:07
Antalya doğal güzellikleri, zengin kültürü, eşsiz plajları ile Ülkemiz Turizminin gözde turizm şehri.

Peki Antalya`da nerede konaklamalı ?

Turizmin başkenti ve Türk Turizminin Lokomotif şehri Antalya`da şimdi otelcilik anlayışı farklı bir boyut kazanıyor.

Yepyeni bir otelcilik anlayışı ile başarılı iş kadını Arzu Yıldırım tarafından turizme kazandırılan modern mimarisi ve şık dekorasyonu ile dikkatleri üzerine çeken son derece nezih ve elit bir otel olan Azuu Boutique Hotel Antalya’da otelcilik anlayışını değiştiriyor.

Azuu Boutique Hotel Antalya’da lüksün, konforun ve zerafetin adresi olarak rakiplerinden farklılaşıyor.Açıldığı günden bugüne yoğun ilgi ile karşılaşan otel kısa sürede yerli ve yabancı turistlerin gözdesi olmuş durumda ..

Azuu Boutique Hotel’in mimari tasarımından dekorasyonuna kadar her süreçte imzası bulunan ve otelin işletmeciliğini yapan başarılı iş kadını Arzu Yıldırım ile Azuu Boutique Hotel hakkında keyifli bir söyleşi gerçekleştirdik.

Arzu Hanım oteliniz hakkına bilgi alabilir miyiz ?

Azuu Boutique Hotel Antalya için çok önemli bir tesis. Antalya’da hem şehir oteli keyfi yaşamak isteyenler hem denizin tadını çıkarmak isteyenler hem de Türk ve Dünya mutfağının eşsiz lezzetlerini deneyimlemek isteyenler için eşsiz bir konaklama adresi.


                                                    Arzu Yıldırım

Antalya’da bu kadar çok özelliği içinde barındıran çok geniş kapsamlı butik otellerin sayısı maalesef çok az.

Bütün bu özellikleri ve bire bir otelcilik hizmeti  anlayışı ile Azuu Boutique Hotel’in Antalya’da büyük boşluk doldurduğuna inanıyorum.

Tesisimizde  24  adet standart, 3 adet  aile odası, 24 adet deluxe ve 1 king süite ‘ten oluşan toplam 52 oda  bulunuyor.

Tüm odalarımız misafirlerin tüm ihtiyaçları  düşünülerek tasarlandı. Konforlu ve  rahat odalarımızla misafirlerimize  benzersiz bir konaklama deneyimi yaşatıyor ve evlerindeki rahatlığı yaşamalarını sağlıyoruz.

Yine Azuu Boutique Hotel’in bulunduğu konum nedeni ile misafirlerimiz Antalya’nın her hangi bir bölgesine rahat ve kolay ulaşım imkanı bulabiliyorlar.Otelimiz Şehrin merkezinde olması nedeni ile Havaalanı ve alışveriş merkezlerine oldukça yakın..

Azuu Boutique Hotel inşaat sürecinden itibaren bir kadın bakışı ile tasarlandı. Kısacası kadın eli değmiş eşsiz bir otel.

Mesela AZUU WINE’ dan içeri girdiğinizde kendinizi muhteşem bir ambiyansın içinde buluyor, daha önce tatmadığınız birbirinden lezzetli şarapları deneyimleyebiliyorsunuz.

Tesisimiz bünyesinde zengin menü ve şarap seçeneklerini konuklarına sunan Şarap evi ve Restaurant ile Spa ve Hamam bulunuyor.

Otelimizde Dünya’ dan ve Türkiye’ den özel olarak getirtilmiş şarapları özel yemek menüsü eşliğinde tadabilir,romantik akşam yemeklerinizi ve en özel anlarınızı unutulmaz kılabilirsiniz.

Yine , AZUU SPA & HAMAM ile tazelenebilirsiniz.AZUU SPA`da her biri alanında uzman ve seçkin kadromuz ile misafirlerimize dünyanın en iyi spa deneyimini üstün hizmet anlayışıyla yaşatmayı hedefliyoruz.

Nitelikli, eğitimli ve tecrübeli ekibimiz bizi tercih eden misafirlerimize geleneksel ve modern spa uygulamaları ile eşsiz bir spa deneyimi yaşatıyor.

Azuu Boutique’de konaklayan her bir misafirimiz  için Limitsiz ve ücretsiz WiFi internet  ve günlük gazete hizmetini standart olarak sunmaktayız.Yine iş insanları için ofis imkanları ile misafirlerimizin çözüm ortağı olmaktayız. 

Aslında tesisimiz Antalya için bir ilki gerçekleştirdi. Lüks segmentte hizmet veren butik bir otelde konaklayabiliyor, denizin keyfini sürebiliyor ve eşsiz lezzetleri deneyimleyebiliyorsunuz.

Otelcilikte başarınızı neye bağlıyorsunuz? 

İşletmecilik anlayışımızda asla  vazgeçmediğimiz bazı noktalar var. Bunlar; Koşulsuz misafir memnuniyeti  ve hizmet kalitesi.

Bu nedenle, çalışan personelimizden  tedarikçilerimize kadar tüm işgören ve ortaklarımızı maksimum kalite hedefinde buluşturduk.Bu hedef çerçevesinde tüm operasyonlarımızı kalite odaklı yürütüyor ve güler yüzlü hizmetten asla taviz vermiyoruz.

Tabi bu çalışmaları yaparken multidisipliner yönetim anlayışı en büyük silahımız.Yine,otelcilik yapabilmek ve başarılı olmak için işinizi ve insanlara hizmet etmeyi sevmeli ve  işinizi aşk ile yapmalısınız. 

Biz bu prensipler çerçevesinde çalışmalarımızı yürütüyoruz.

Kısacası; Azuu Boutique Hotel’de lüks, konfor ve zerafeti kaliteli hizmet ile harmanlayarak misafirlerimize unutulmaz bir konaklama deneyimi yaşattığımızı söyleyebilirim.

Güler yüzlü hizmet, her bir misafirimize bire bir ilgi ve kaliteden ödün vermeyen yaklaşımımız bizi rakiplerimiz karşısında avantajlı konuma taşıdı.

Son olarak eklemek istedikleriniz nelerdir?

Şüphesiz Antalya dünyanın en güzel turizm destinasyonlarından biri.

Bu nedenle Antalya’da kaliteli otelcilik hizmeti veren tesislerin sayısının artması gerekiyor.Nitekim şehrin gelişen ticari yaşamı ile birlikte turizm şehir otellerine doğru kaymakta ve sürdürülebilir turizm olgusu oluşturulması yönünde umutları yeşertmekte.

Yakın zamanda Antalya’da şehir otelciliği ile resort otelciliğin daha çok harmanlanacağı bir döneme tanık olacağız.Burada proaktif davranmak ve Antalya için bu durumu fırsata çevirmek gerekiyor.

Biz bu anlamda Antalya’da butik otel anlayışına farklı bir bakış açısı getirerek turizme katkı sağladık.

Gerek pazar koşulları gerekse turizmdeki gelişim eğilimleri bizim gibi kaliteli otelcilik hizmeti veren üst segment butik otellerin önemini sürekli arttırıyor.

Bu bağlamda; yolu Antalya’ya düşen ve Antalya’da iyi otel arayan her kesi Azuu Boutique Hotel’e  davet ediyorum.

Sayın Arzu Yıldırım`a yoğun temposu arasında bizlere zaman ayırdığı için teşekkürlerimizi sunarız.
Yorumlar Toplam 0 Yorum Yapılmış
Bu Haber İçin Henüz Yorum Yapılmamış