Konaklama
08-02-2018 11:18
Turizm sezonu yaklaşıyor.Oteller personel sorunu ile karşı karşıya.

Peki, çalışanlar aradıkları işi,oteller ise aradıkları personelleri bulabilecekler mi ?

İşte bütün bu sorunlar ortadan kalkıyor.

Oteleleman.net ile personel sorunu tarihe karışırken, çalışanlar binlerce ilan içinden aradıkları işi kolaylıkla bulabiliyorlar.

İş arayanlar yada personel arayan oteller bu haberimiz tam size göre…

Turizm sektörü Türkiye ekonomisinin bacasız sanayisi olarak her yıl Ülke ekonomisine Milyarlarca dolar kazandırıyor.Sektör dolaylı yada dolaysız olarak milyonlarca çalışana istihdam sağlıyor.

Her geçen gün artan turist sayısı yeni otellerin pazara girmesine neden olurken artan otel sayıları istihdamında artmasına neden oluyor.

Bu durum oteller açısından nitelikli iş gücüne ulaşmayı zorlaştırırken işletmeler personel bulamama sorunu yaşıyorlar.

Bununla birlikte; oteller kaliteli,işin gerektirdiği teknik bilgi ve yetkinliğe sahip  işgörenler ile çalışmak istiyorlar.

Oteller iyi işgücüne ulaşmayı hedeflerken , çalışanlar ise kurumsallaşmış ve  markalaşmış, çalışanlara sosyal imkanlar ve ücret açısından geniş olanaklar sunan işletmeleri tercih ediyorlar.

Bugüne kadar turizm sektöründe oteller açısından hem çalışanların iş bulabilecekleri  hemde otellerin personel  bulabilecekleri geniş kapsamlı internet portallarının sayısı malesef bir elin parmaklarını  geçmiyordu. 

Bu nedenle işçi ve işverenler dağınık olarak faaliyet gösteren birden çok web portalı üzerinden iş yada personel bulmaya çalışıyordu. 

Bu durum bugüne kadar iş ve işçi arayan otellerin ve çalışanların birden çok sitede ilan vermesine neden olmaktaydı.

Fakat son dönemlerde bu süreç oteleleman.net ile tersine döndü.

Turizm sektöründe sadece oteller için iş ve personel bulma hizmeti sunan oteleleman.net kısa sürede turizm çalışanlarının ve otellerin gözdesi oldu. Binlerce otel çalışanının ve otelin ilanlarını ücretsiz yayınlayan site  iş ya da personel bulma  sorununun ortadan kaldırıyor.

Site otellerin personel bulma sorununu ortadan kaldırırken ,çalışanların binlerce ilan arasından tek tıkla aradıkları işi bulmalarına olanak sağlıyor.

Herkese uygun iş ilanları  bulunan Oteleleman.net ile bir otelin ihtiyacı olan tüm ilanları tek ekranda görebiliyorsunuz.

Otel çalışanları ile işletmecileri tek platformda buluşturan oteleleman.net ‘te aynı zamanda çalışanlara ve otelcilere çalışma hayatına dair bilgi niteliğinde makalelerde yayınlanıyor.

Sizde aradığınız otel personelini henüz bulamamış bir otel yöneticisi,sahibi yada işletmecisi veya aradığınız işi bulamamış bir çalışan iseniz ,binlerce ilan arasından tek tıkla aradığınız işi yada personeli bulabileceğiniz oteleleman.net’i ziyaret etmenizi tavsiye ediyoruz.
Yorumlar Toplam 0 Yorum Yapılmış
Bu Haber İçin Henüz Yorum Yapılmamış