Konaklama
09-02-2018 10:35
Otelinizin satışları ve dolulukları artsın, maliyetleriniz düşsün ve otel operasyonunuz kusursuz yürüsün.

Otel işletmelerinde başarıya giden yolda yapılması gereken üç çalışma bulunuyor.

Satışların arttırılması, maliyetlerin kontrolü ve kalite odaklı hizmet sonucu elden edilen yüksek misafir memnuniyetinin sağlanması.

Bu üç sürecinde aynı paralelde yürütülmesi gerekmekte.Günümüzde artık bu süreçler otel programları üzerinden yürütülmekte ve raporlanmakta.

Kısacası iyi bir otel programınızın olması otelinizi başarıya götüren en önemli etkenlerden biri.

Otelcilik sektöründe otel otomasyon programı seçmek zor bir süreç.

Hangi programı seçeceksiniz ? Program ücreti ve teknik destek maliyetleri uygun mu ? En önemlisi program verimli çalışıyor ve tüm gereksinimlerinizi karşılıyor mu ? Program kullandığınız teknolojik gereçler ve muhasebesel yazılımlar ile uyumlu mu ? Kolay anlaşılabilir bir dile sahip mi ? Program satıcısı firma çalışanlarınızın eğitim gereksinimlerini karşılayacak mı ? Ve en önemlisi program güvenilir mi ?

Gördüğünüz gibi bir sürü soru ile karşı karşıyasınız.

İşiniz gereği başarılı bir otel operasyonu yönetebilmek için isteseniz de istemeseniz de kaliteli, güvenilir ve gelişmiş teknolojiye sahip  bir otel yönetim sistemi kullanmak zorundasınız.

Peki, iyi bir otel programına sahip olmazsanız neler  yaşarsınız ?

Öncelikle, data kaybı yaşayabilir ve operasyonel verilerinizi kaybedebilirsiniz (Muhasebel  kayıtlar ve misafir bilgileri vb..), gelir ve giderlerinizi kontrol edemez ve  Correction-Rebate gibi tespit edemeyeceğiniz işlemler ile ciddi meblalarda para kaybedebilirsiniz. Eğer kullandığınız program yeterli teknik alt yapıya sahip değilse online satış kanalları ile doğru orantılı çalışmayacak ve doluluklarınız artmayacağı gibi iyi satışta yapamayacaksınız demektir.

Kısacası ; İyi bir otel yönetim programınız yoksa hem oteldeki operasyonunuz aksar hem de karlılığınız düşer.

Sizde , ‘’Peki , şöyle tüm oteli tek program ile yönetebileceğiniz ,güvenilir,uygun maliyetli ,referansları sağlam bir otel yönetim programına nasıl sahip olabilirim ? ‘’ diyenlerdenseniz ; sizlere Sistem Otel Programını öneriyoruz.

Sistem otel programı bugüne kadar Türkiye’de 1000’e yakın otel tarafından tercih edilen referansları oldukça güçlü bir otel programı. Program ile otelinizi kolayca yönetebiliyorsunuz.

Sistem içeriğinde ; Otel programı , Restaurant  Programı, Satış, Ön Büro, Rezervasyon, Kasa, Cost, Pos, Arka Büro,Santral , e-Fatura & e-Arşiv, Booking Engine, Otel Bilgi Ekranı, 5651 Loglama Çözümü, Rate Checker, BookingSuite gibi  bir çok program ve modül bulunuyor.

Program ile misafir memnuniyetinizin arttırılmasına yönelik olarak,misafir bilgileri ,karşılama ve uğurlama mailleri,doğum günü kutlama,kampanya bilgilendirme hizmetleri ile misafirleriniz ile sürekli iletişim halinde olabilirsiniz.

Kanal Yönetimi & Booking Engine modülü ile onlarca uluslararası satış kanalı  (Booking, Venere, Expedia, Agoda vb.) üzerinden satış yaparak satışlarınızı artırabilir,Restaurant modülü ile Adisyon,reçete,maliyet vb.. işlemleri kolayca yapıp raporlayabilirsiniz.

Tamamen koşulsuz  müşteri memnuniyetine dayanan kaliteli ürün ve hizmet anlayışı ile otellere sunulan “Sistem Otel Programı”  entegre kanal yönetimi,ücretsiz güncelleme,7/24 kesintisiz destek hizmeti ,kullanıcı dostu parametrik yapısı ile de rakiplerinden farklılaşmakta.

Sistem Otel Programı, otelcilerin bir programdan bekledikleri tüm gereksinimleri karşılayan bir otel programı.

Sistem Otel Programı ile uluslararası satış kanalları üzerinden satış yaparak gelirlerinizi ve doluluklarınızı arttırırken maliyetlerinizi düşürebilir,operasyonunuzu sorunsuz bir şekilde yönetirken programın uygulamaları ile müşteri memnuniyetinizi arttırabilir,tesisinizin yasal yükümlülükleri olan kimlik bildirim,loglama ve pasaport & kimlik okuma sorunlarını saniyeler içinde çözerken çalışanların sadece işlerine odaklanmalarını sağlayabilirsiniz.

Sizde oteliniz için iyi bir otel programı arıyorsanız adresiniz; Sistem Otel Programı…
Yorumlar Toplam 0 Yorum Yapılmış
Bu Haber İçin Henüz Yorum Yapılmamış