Konaklama
09-08-2018 13:07
İstanbul`un en iyi butik otelleri arasında zirvede yer alan kaliteli otelcilik anlayışı ile butik otelcilik anlayışına bambaşka bir bakış açısı getiren Küpeli Palaca Hotel & Spa misafir memnuniyeti oranlarında yakaladığı yüksek memnuniyet oranı ile de rakiplerinden farklılaşıyor.

Küpeli Palace Hotel & SPA bir çok kez uluslar arası misafir değerlendirme sitelerinde yüksek misafir memnuniyeti yakaladı.

Misafirlerin yaptığı değerlendirmeler sonucu zirvede kendine yer bulan Küpeli Palace Hotel & SPA’nın başarılı işletmecisi Avatif Havva Cennet  misafir memnuniyetinde yakaladıkları yüksek başarı yüzdesi ile ilgili olarak şunları söyledi:

“Küpeli Palace Hotel & Spa çok şükür başarılı otelcilik serüvenini sürdürüyor.Bugün geldiğimiz noktada emeklerimizin karşılığı olarak yüksek misafir memnuniyeti oranı yakalamanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Bu başarıyı tüm ekip arkadaşlarımız ile birlikte takım ruhu anlayışı ile çalışmamıza,insana hizmet etmeyi hayat felsefesi olarak benimsememize ve iş anlayışında muti disipliner yönetim anlayışımıza  borçluyuz.

Tabi konforlu odalarımız ve kaliteli otelcilik hizmetimizi de unutmamak gerekiyor.

Biz otelimizde konaklayan her bir misafirimiz ile bire bir ilgileniyor,konuklarımızın evlerindeki rahatı ve konforu yaşamalarını sağlıyoruz.

Küpeli Place Hotel & SPA olarak aynı iş anlayışı sürdürerek  misafirlerimizin kaliteli,konforlu ve güler yüzlü hizmet almasını sürdürmek temel  amacımız.

İstanbul’un en iyi butik otelleri arasında yerleştiğimiz zirvedeki yerimizi pekiştirmeyi ve mutlu misafirler yaratarak Türk turizmine hizmet etmeyi sürdürmeyi hedefliyoruz.

Bu nedenle hizmet kalitesinden taviz vermeden çalışmalarımızı yürütüyoruz.

Bu bağlamda mutlu ve otelimizden memnun misafirler yaratmamıza vesile olan tüm ekip arkadaşlarıma ve bizi seçen konuklarımıza sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.”
Yorumlar Toplam 0 Yorum Yapılmış
Bu Haber İçin Henüz Yorum Yapılmamış