Konaklama
10-08-2017 14:31
Başarılı Genel Müdür Recep Özdemir Türk Turizminin seçkin oteli Renaissance Polat İstanbul Hotel`in Genel Müdürü oldu.

Renaissance Polat İstanbul Hotel`in Genel Müdürlüğü görevine Recep Özdemir getirildi. Saint-Michel Fransız Lisesi ve Bilkent Üniversitesi Turizm ve Otel İşletmeciliği mezunu olan Recep Özdemir iş yaşamına Conrad Istanbul`da başladı.

Başarılı kariyer hayatına; Barcelo Eresin Topkapı, Crowne Plaza Istanbul, Ramada Hotel & Suites, Tryp By Wyndham İstanbul gibi turizm sektörünün seçkin markalarında görevler üstlenen Recep Özdemir, 2016 yılında Renaissance Polat İstanbul Hotel ailesine katıldı.

Turizm sektöründe ki başarılı yatırımları ile dikkat çeken Polat Turizm Otelcilik bünyesinde yer alan Renaissance Polat İstanbul Hotel’de ki yeni görevine başlayan Recep Özdemir; dünya standartlarında hizmet verebilmenin temel koşulunun yenilikleri takip etmek olduğunu ve misafirlerin tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek ve onlara kendi evlerinin konforunu sunacak bir hizmet anlayışı benimsediklerini belirtti.

Otelin geçen sene renovasyona girerek tamamen yenilendiğinin altını çizen Özdemir; Renaissance Polat Istanbul Hotel’in yenilenen yüzü ile misafirlere benzersiz bir İstanbul deneyimi vaat ettiğini iletti.
Yorumlar Toplam 0 Yorum Yapılmış
Bu Haber İçin Henüz Yorum Yapılmamış