Konaklama
12-01-2018 11:58
Dünya`nın her bir noktasından binlerce turisti ağırlayan Antalya`da her mevsim her dilden ve ırktan insanları görmek mümkün. Turizm cenneti olarak anılan Antalya`nın her koyu her sahili doluluk oranlarını her zaman her mevsim doldurmaktadır.

Farklı kültürleri bir arada bünyesinde ağırlayan binlerce otel arasında muhafazakar yapıya sahip kişiler kendilerine tatil yapacakları bir tesis veya konaklayacakları bir oteli bulamayabiliyorlar. 

Muhafazakar otel olarak bilinen otellerin sıklıkla bay bayan olarak ayrıldığını ve cinsiyet dağılımına göre tatil yapılabildiğini söyleyebiliriz. Ancak, aileler bu durumda karışık olarak bu muhafazakar otellerden faydalanamamakta ve ayrı tatil yapmak zorunda kalmaktadırlar. Villa Kalkan olarak bizler deniz manzaralı muhafazakar villalarımız ile her kesimden ve her bütçeye sahip turistlere kapılarımızı aralıyoruz.

Otel konforunda ve titizliğinde hizmet veren muhafazakar villalarımızda ailenizle dilediğiniz gibi eğlenecek, misafirlerinizi hoş bir gecede ağırlayabileceksiniz. Kendi villanıza ait korunaklı havuz ile sevdikleriniz güvende ve konforlu bir şekilde serinleyecek ve siz de sizin için dizayn edilmiş deniz manzaralı muhafazakar villanın keyfini çıkaracaksınız.

Otopark hizmetinden saunaya kadar imkan sunabilen Villa Kalkan olarak sizlerin dilekleri bizler için daima gerçekleştirilmesi gerekenlerdir. Bu nedenle, arkamızda mutlu müşteri bırakmak adına var gücümüzle çalışıyor, konforlu ve uygun fiyatlı bir tatil yapmanızı içten diliyoruz.

Deniz Manzaralı Muhafazakar Villalar’da Neler Var?

-        Havuz: Ailenize göre korunaklı bir yüzme havuzu Villa Kalkan’ın muhafazakar villalarında mevcuttur. Kapalı ya da açık olarak tercih edebileceğiniz havuzların keyfini sevdiklerinizle beraber çıkarın!

-        Otopark: 7/24 kameralarla korunan villanızda kendinize ait park alanları bulunmaktadır. Böylece, araçlarınızda tıpkı aileniz gibi bizim güvencemiz altında olacaktır.

-        Denize yakınlık: Villa Kalkan’da deniz manzaralı muhafazakar villalar hiç de erişilemeyecek bir hayal değil. Antalya’nın en güzel koylarına karşı bakan deniz manzaralı muhafazakar villalarımıza hayran kalacak, tatilinizin bitmesini hiç istemeyeceksiniz!

-        Temizlik: Villa Kalkan’ın muhafazakar villalarında kaldığınız süre boyunca odalarınız ve villalarınız otel konforunda düzenli olarak temizlenir.

-        Çim: Çimlerde uzanmak ve hamak keyfi yapmak isterseniz Villa Kalkan’ın deniz manzaralı muhafazakar villaları sizi oldukça memnun edecektir. Çimlerde top oynayabilir hatta piknik bile yapabilirsiniz!

Villa Kalkan ile sizler kendi evinizdeymiş gibi rahat hissedecek, tatilini doyasıya keyfini çıkaracaksınız. Daha detaylı bilgi almak için bu siteyi ziyaret etmelisiniz: http://villakalkan.com.tr/
Yorumlar Toplam 0 Yorum Yapılmış
Bu Haber İçin Henüz Yorum Yapılmamış