Konaklama
12-04-2018 11:44
Antalya`da butik otel işletmeciliğinde büyük fark katan ve Turizm sektörünün tecrübeli ve başarılı ismi Arzu Yıldırım tarafından işletilen Azuu Boutique Hotel ilk yabancı misafirlerini ağırladı.

Şık dekorasyonu ,konforlu odaları ve bir kadın yöneticinin titizliği ile büyük emek ve uğraş sonucu turizme kazandırılan Azuu Boutique Hotel butik otelcilik anlayışında büyük fark yaratacak.

Azuu Boutique Hotelde, koşulsuz misafir memnuniyetine dayanan kaliteli hizmet anlayışı ile her bir misafire bire bir otelcilik hizmeti sunuluyor.

Otelde 53 oda bulunuyor.

Antalya’nın en iyi butik otelleri arasında zirvede yerini alan Azuu Boutique Hotel ‘in tüm odaları konukların rahat ve konforu için gerekli her şey düşünülerek tasarlanmış.

İlk Alman misafirlerini ağırlamanın mutluluğunu yaşayan Otelin işletmecisi Arzu Yıldırım yaptığı açıklamada :

"Büyük emek ve uğraş sonucu otelimizi turizm sektörüne kazandırmanın mutluluğunu yaşıyoruz.Misafir memnuniyeti odaklı kaliteli hizmet anlayışımız ve her biri alanında uzman güleryüzlü hizmet sunan profesyonel kadromuz ile misafirlerimize unutulmaz bir konakla deneyimi yaşatıyoruz.

Otelimizde aynı zamanda halka açık nezih bir Şarap Evi’ mevcut.

Azuu Boutigue Hotel ,aynı zamanda Merkezi konumu , turistik ve tarihi mekanlara yakınlığı ile de ulaşım avantajına sahip.

Kısa sürede oldukça çok talep görmek bizleri mutlu ediyor.Umut ediyorum ki ; Antalya turizmine büyük katklılar sunacağız." dedi.
Yorumlar Toplam 0 Yorum Yapılmış
Bu Haber İçin Henüz Yorum Yapılmamış