Konaklama
12-10-2017 09:45
Türkiye`nin en modern şehirlerinden birisi olan bilim, sanat, kültür ve tarih kenti Eskişehir Türkiye‘nin en popüler şehirlerin bir tanesi.

Eskişehir`de birçok tarihi yapı, park,müze vb. gezi rotalarının yanı sıra birçok eğlence mekanı bulunuyor.

Kısacası Eskişehir gece gündüz , yedi yirmi dört hareketli bir kent.

Bursa, Ankara ve İstanbul gibi önemli şehirlere yakın olan Eskişehir, birkaç günlüğüne kaçamak yapılabilecek güzel ve modern bir Anadolu şehri.

Ankara ve İstanbul gibi büyük şehirlerden gerçekleştirilen hızlı tren seferleri de Eskişehir gezisini son derece popüler kılıyor.

Trenle Ankara’dan 1,5 saatte, İstanbul’dan ise 2,5 saatte Eskişehir’in merkezindeki gara ulaşmanız mümkün. Bursa ise arabayla yalnızca 1,5 saatlik uzaklıkta.

Peki Eskişehir’de nerede konaklamalısınız ?

Konaklama konusunda Eskişehir’de faaliyet gösteren 95 yıllık tarihi dokusu ve ödüllü mimarisi ile gerçek Butik Otel olma özelliğine sahip olan, Eskişehir`in ilk ve tek "Mavi bayraklı" Oteli  Porsuk Butik Termal Hotel’i tavsiye ediyoruz.

Porsuk Butik Otel, Cumhuriyet dönemi inşa edilen yapıların başında geliyor. 1988 yılında "Anıtsal Yapı" olarak tescillenen otel modern mimarisi ve şık  dekorasyonu ile fark yaratıyor.

2013 yılında restore edilen otel binası 2014 yılında Tarihi Kentler Birliği tarafından "Tarihi Kentler Birliği Proje" ödülünü, 2016 yılında ise "Tarihi Kentler birliği Başarı ödülünü" almış.Porsuk Butik Otel, Eskişehir`in kalbi sayılan Köprübaşı bölgesinde bulunuyor.

Eskişehir`de konaklamanız süresince ziyaret edeceğiniz gezi rotalarına kolay ulaşım sağlayabileceksiniz.

Tesis aynı zamanda  toplu taşıma araçlarına olan yakınlığı ile de size büyük kolaylık sağlayacak.

Eşsiz manzarası,konforlu odaları ve koşulsuz misafir memnuniyetine dayanan kaliteli hizmet anlayışı ile hizmet veren otelde Premium,Deluxe ve Standart özelliklere sahip 32 adet oda bulunuyor.

Otelde her misafir ile bire bir ilgileniliyor.Konukların rahat ve konforu için A’dan Z’ye her şey  düşünülmüş.

Porsuk Butik Termal Hotel’de güler yüzden,kaliteli hizmetten ve hijyenden asla taviz verilmiyor.

Alınan Hijyen sertifikaları,kalite belgeleri ve bunların sonucunda gelen ödüllerde kalite anlayışından taviz verilmediğini açık açık gösteriyor.

Hem butik hem termal otel

Ayrıca bünyesinde bulunan ve şehrin doğal kaynağı olan şifalı sularına sahip Türk Hamamı otelin kendine özgü mimari dokusuna uygun, huzur verici atmosferde hizmet veriyor.

Porsuk Hamamı, eski ismi Antik Dorylaeum kentinin kuruluş yeri olan Eskişehir merkezindeki Sıcak sular bölgesinde.

Porsuk Hamamı; otelin kendine özgü mimari dokusuna uygun olup , iki ana bölümden oluşmakta.

Birinci bölümde nefeslenme ve giriş yerleri, ikinci bölümde ise kurnalarla çevrili büyük bir havuzu bulunuyor.

Etkinlikleriniz için en iyi adres.

Porsuk nehrinin muhteşem manzarası ve tarihin bütünleştiği Porsuk Butik Otel ‘in Avlusunda gerçekleştirmeyi hayal ettiğiniz organizasyonlarınıza kusursuz hizmet kalitesiyle ev sahipliği yapıyor.

Toplam alanı 2000 m2 olan avlu kokteyl ve yemek düzenlerinde 500 kişiye kadar hizmet verebiliyor.

Muteşem etkinlikleriniz için en iyi adresiniz olacak.

Lezzet durağınız olacak.

Eskişehir’de ki eviniz Porsuk Butik Termal Hotel Lezzet durağınız olacak.

Türk ve Dünya mutfağının eşsiz lezzetlerini sunan otel , seçkin ve dünyanın en iyi şaraplarından oluşan şarap menüsü, lezzetli etleri, şarabınıza eşlik edecek şarküteri ve peynir çeşitleri, sabahları kahvaltı keyfi ile hizmet sunuyor.

Kısacası ‘’Eskişehir’de nerede konaklamalı ? ‘’ sorunuza, “Porsuk Butik Termal Hotel’de konaklamalısınız.” cevabını veriyor ve tavsiye ediyoruz.
Yorumlar Toplam 0 Yorum Yapılmış
Bu Haber İçin Henüz Yorum Yapılmamış