Konaklama
13-02-2018 15:21
Koşulsuz müşteri memnuniyetine dayanan kaliteli otelcilik hizmeti anlayışı ile kaliteden taviz vermeyen Küpeli Palace Hotel & SPA Guest Review Award ödülü ile başarısını taçlandırdı.

Booking.com tarafından yapılan açıklamada;

"Olağanüstü konukseverliğinizin bir sonucu olarak  booking.com konuk değerlendirmeleri ödülünü kazandınız. Tebrik ediyoruz."  denildi.

Tesisin başarılı işletmecisi Avatif  Havva Cennet yaptığı açıklamada : " Booking.com Ortak Hizmetler Direktörü Peter Verhoeven`dan aldığımız bu ödül bizleri çok gururlandırdı.

İnşallah misafir memnuniyetine dayanan kaliteli hizmet anlayışımızdan taviz vermeden otelcilikteki çizgimizi bozmayacağız.
 
Her misafirimiz bizim için çok özel.
 

Nitekim, Bu hizmet anlayışı bizi bu başarıya götürdü.Bu bağlamda butik otelcilik anlayışında büyük farklılıklar  getirdiğimizi düşünüyorum." dedi.

KÜPELİ PALACE HOTEL & SPA HAKKINDA :
 
Kültür,tarih ve sanatın şehri İstanbul`un Sultanahmet bölgesinde bulunan Küpeli Palace Hotel & Spa ,Turizm sektörünün tecrübeli ve başarılı ismi Avatif Havva Cenet ile butik otelcilik anlayışına farklı bir bakış açısı getiriyor. 

İstanbul`un en iyi bbutik otelleri arasında gösterilen Küpeli Palace Hotel & Spa  koşulsuz misafir memnuniyetine dayanan kaliteli hizmet anlayışı ile konuklarına bire bir otelcilik hizmeti sunuyor.

Küpeli Palace Hotel & Spa‘da her misafir ile bire bir ilgileniliyor.

Otelde Konukların rahat ve konforu için A’dan Z’ye her şey  düşünülmüş.

Sahip olduğu  konforlu otuz odası ile misafirlerine rahat ve keyifli  bir konaklama imkanı sunan Küpeli Palace hotel aynı zamanda turistik ve tarihi mekanlara yakınlığı ile de büyük kolaylık sağlıyor.

Tarihi bir konaktan otele dönüştürülmüş olan Küpeli Palace Hotel & Spa‘da İstanbul manzarasını doya doya yaşayabilir,tarihi konağın bahçesinde kahvaltı keyfine varabilir ve spa hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.
Yorumlar Toplam 0 Yorum Yapılmış
Bu Haber İçin Henüz Yorum Yapılmamış