Konaklama
13-03-2018 13:05
Kültür,tarih,turizm ve iş dünyasının merkezi ,medeniyetlere başkentlik yapmış kadim şehir İstanbul`a bir seyahat planlıyorsunuz.

Turistik bir gezi gerçekleştireceksiniz veya bir konferansa yada fuara katılacaksınız.

Sebebi ne olursa olsun, İstanbul`u deneyimlemek hele hele İstanbul`un tarihi bir konağında güzel bir konaklama yapmak paha biçilemez.
 
Peki nerede konaklayacaksınız ? 

Şöyle, evinizdeki rahatı ve konforu bulabileceğiniz, gideceğiniz yerlere kolay ulaşım imkanı sunan, Türk Mutfağının en özel lezzetlerini sunan, size özel bire bir hizmet sunan kaliteli, konforlu ve güvenli bir butik otel arıyorsanız size İstanbul’un en iyi butik otelleri arasında gösterilen Küpeli Palace Hotel & Spa’yı tavsiye ediyoruz.

Küpeli Palace hotel’de kaliteli bir konaklama geçirebilmeniz için gereken tüm ihtiyaçlarınıza cevap bulabiliyorsunuz.

Tüm ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek konforlu odalar,rahatlayıp yenilebileceğiniz kaliteli bir spa hizmeti,zengin açık büfe kahvaltı ve en önemlisi güleryüzlü hizmet hepsi Küpeli Palace Hotel & Spa’da sizi bekliyor.

Üstelik tüm lokasyonlara kolaylıkla ulaşabileceğiniz bir merkezi konum elde ediyorsunuz.

Peki bu oteli farklı kılan ne ?

Kültür,tarih ve sanatın şehri İstanbul`un Sultanahmet bölgesinde bulunan Küpeli Palace Hotel & Spa ,Turizm sektörünün tecrübeli ve başarılı ismi Avatif Havva Cenet ile butik otelcilik anlayışına farklı bir bakış açısı getiriyor. 

Tesis bir kadın yöneticinin titizliği ve disiplini ile kaliteden ödün verilmeden tamamen misafir memnuniyetinin sağlanmasına yönelik hizmet sunuyor.

Tarihi bir konaktan otele dönüştürülmüş olan Küpeli Palace Hotel & Spa‘da İstanbul manzarasını doya doya yaşayabilir,tarihi konağın bahçesinde kahvaltı keyfine varabilir ve spa hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Otelde Konukların rahat ve konforu için A’dan Z’ye her şey  düşünülmüş.

Sizde İstanbul’da iyi ve kaliteli bir butik otel arıyorsanız ,üstelik bu otel tarihi İstanbul’un merkezinde olsun diyorsanız, Küpeli Palace Hotel tam size göre.

Kadirga Meydani Donus Sokak No:14 Kucukayasofya -Sultanahmet -Istanbul / TURKEY
Phone: +90 212 516 81 85 | Fax: + 90 212 518 72 62 | Mail: info@kupelipalace.com
Yorumlar Toplam 0 Yorum Yapılmış
Bu Haber İçin Henüz Yorum Yapılmamış