Konaklama
13-08-2018 13:13
İstanbul`un en iyi butik otelleri arasında zirvede yer alan kaliteli otelcilik anlayışı ile butik otelcilik anlayışına bambaşka bir bakış açısı getiren Küpeli Palaca Hotel & SPA kapasite arttırarak oda sayısını arttırdı.

Daha önce 27 odası olan otel yeni odaları ile 46 odaya ulaştı.

Otel Hakkında :

Kültür,tarih ve sanatın şehri İstanbul`un Sultanahmet bölgesinde bulunan Küpeli Palace Hotel & Spa ,Turizm sektörünün tecrübeli ve başarılı ismi Avatif Havva Cenet ile butik otelcilik anlayışına farklı bir bakış açısı getiriyor.

Başarılı otelcilik kariyeri ile butik otelciliği buluşturan Otelin başarılı işletmecisi Avatif Havva Cenet , butik otelcilik anlayışını değiştiriyor.

Küpeli Palace Hotel & Spa koşulsuz misafir memnuniyetine dayanan kaliteli hizmet anlayışı ile konuklarına bire bir otelcilik hizmeti sunuyor.

Küpeli Palace Hotel & Spa‘da her misafir ile bire bir ilgileniliyor.

Otelde Konukların rahat ve konforu için A’dan Z’ye her şey düşünülmüş.

Sahip olduğu konforlu otuz odası ile misafirlerine rahat ve keyifli bir konaklama imkanı sunan Küpeli Palace hotel aynı zamanda turistik ve tarihi mekanlara yakınlığı ile de büyük kolaylık sağlıyor.

Tarihi bir konaktan otele dönüştürülmüş olan Küpeli Palace Hotel & Spa‘da İstanbul manzarasını doya doya yaşayabilir,tarihi konağın bahçesinde kahvaltı keyfine varabilir ve spa hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. 

İstanbul’un en iyi butik otelleri arasında gösterilen Küpeli Palace Hotel & Spa, konforlu odaları, restaurantı, Spa’sı, bahçesi, tarihi binası, ulaşım kolaylığı ve kaliteli hizmet sunan güler yüzlü personeli ile fark yaratıyor.

Yeri ve yabancı misafirlerin tercihi ve ilgi odağı olan Küpeli Palace Hotel’de kendinizi evinizde hissedeceksiniz.

İstanbul`daki adresiniz Küpeli Palace Hotel & Spa ...
Yorumlar Toplam 0 Yorum Yapılmış
Bu Haber İçin Henüz Yorum Yapılmamış