Konaklama
15-06-2018 23:08
Evlilik hissedilen tüm duyguların ötesine geçen, bizleri sevdiğimiz kişiyle yeni bir sonsuz yolculuğa çıkaran, harika bir başlangıçtır. Evlenecek çiftlerimizin hayalini kurduğu şeylerin en başında tabi ki hayat arkadaşlarıyla çıkacakları ilk tatil, yani balayı gelir.

Balayı için kurulan birçok hayaller vardır ve bazılarının gerçekleşmesi için bir uçak kadar uzaklık vardır. Villa Kalkan olarak balayı villalarımızda kurduğunuz tüm hayalleri gerçek kılıyoruz! Eşinizin kurduğu hayallerinin de ötesinde bir balayı için Antalya`nın mükemmel güzellikleri ve bir balayı villası yeterli olacaktır eminiz.

Balayı villalarımızı siz balayı çiftlerimiz için daha farklı bir özenle süslüyoruz ve siz gelmeden hazır bırakıyoruz. Geldiğinizde karşılaştığınız etrafa ışık ve sıcaklık yayan şöminemizden tutun yatak odanızda bulunan jakuziye kadar güzelliklerde dolu balayı villalarımız sizler için düzenlenmiştir.

İslami değerlerinizi göz önünden hiç çıkartmayarak yaptığımız açık ve kapalı balayı havuzlu villalarımız rahatınızı iki katına çıkartacaktır. Kışın evlenen çiftlerimize uygun olan alttan ısıtmalı havuzlarımız soğuk aylarda da sıcak havuzunuzun tadını doyasıya çıkaracağınızı 2 kişilik balayı villalarımız vardır. Gene otellerdeki gibi yemek için kuyruk beklemenizi ortadan kaldıran Villa Kalkan’da gönül rahatlığı ile kendi ellerinizle aynı evinizdeki gibi sıcak ocakta pişen yemekleri yemeniz sağlanacaktır. Bu yemeklere şöminenin eşlik etmesi gayet romantik bir ortamı da sizlere sunacaktır.

Antalya`nın doğal güzelliklerini de göz önünde bulundurursak dünya çapında en büyük plajlar, gökyüzüyle bağımsızlık ilan etmiş devasa yeşillik ve çiçeklerin bol olduğu dağlar kart postal görüntüsüyle sizlere hayal ötesi balayı sunacak. Villalarınızın camından veya balkonundan bu güzelliğin her köşesine uzanan manzarayı görecek, balayı tatilinizde doğanın içinde siz de yer alacaksınız. Düzenlenen günlük tekne turları, yakamoz tekne turları, vip safari turları, at biniciliği, scuba diving su altı sporları ve daha saymakla bitmeyecek aktiviteler ise müşterilerimizin memnuniyeti için villalarımızın yakınlarında hizmet vermektedir.

Balayınızı sizde rüya gibi bir yerde ve hayallere sığmayacak şekilde çok uygun fiyatlara gerçekleştirmek istiyorsanız sitemize girin, hayallerinizdeki villayı hemen seçme şansını elde edin! Size özel fiyat teklifleri ise Villa Kalkan’da!
Yorumlar Toplam 0 Yorum Yapılmış
Bu Haber İçin Henüz Yorum Yapılmamış