Konaklama
15-07-2017 14:18
Tatil keyfini lüks bir deneyime dönüştüren Constance Hotels & Resorts`un Hint Okyanusu`ndaki destinasyonlarından olan Mauritius, Seychelles, Maldives` deki otelleri bu ödüllere layık görüldü.

24. Dünya Seyahat Ödülleri, 2017`nin kazananlar listesini açıkladı.

Mauritius’un ünlü Constance Prince Maurice Oteli, kazandığı ödüllerle bir kez daha üstün hizmet sunduğunu gösterdi. Hint Okyanusu’nun En İyi Gastronomi Oteli Ödülü’ne sahip olan Le Prince Maurice, benzersiz tatlarını misafirlerine sunarken mutfak ruhunu da ihmal etmiyor.

Constance Prince Maurice Genel Müdürü Christophe Plantier; “Ekiplerimiz, misafirlerimize en iyiyi sunmaya adanırken, mutfak ruhumuzu sergileme konusundaki çabalarımızı da arttırıyoruz. Ayrıca Hint Okyanusu’ndaki en lüks şarap mahzeni olan “Le Barachois” ile, epiküransçılar gastronomi ve şarap konusunda benzersiz bir deneyim ile karşılaşıyor ve bu durum bizi taçlandırıyor.” dedi.

Ardından Prince Maurice`e, Mauritius`un Lüks Kategoride En İyi Oteli Ödülü verildi. Bu tatil resort’u, sezgisel hizmeti ve bozulmamış lüksü ile tanınıyor.

Mauritius aydınlığının ve misafirperverliğinin bir parçası olan Constance Belle Mare Plage, Mauritius`un En İyi Aile Oteli Ödülü’ne layık görülmesi de her konuğun genç veya yaşlı kişiye aynı lüks muameleyi sunma şeklini sergiliyor. Ayrıca şık tropikal tatil yeri, grubun çevre korumaya yönelik tüm zorlu çalışmalarının bir başarısı olarak, Mauritius’un En İyi Doğa Dostu Oteli Ödülü’nün de sahibi oldu.

Constance Hotels and Resorts`un çevreyi korumaya adamış bir başka kanıtı, Constance Ephelia Seychelles, üst üste iki yıl dünya çapında Hint Okyanusu’nun En İyi Doğa Dostu Oteli ödülünü kazandı.

Moğolistan koruma programı, misafirler ve personel farkındalığı ve yerel okullarla gerçekleştirilen faaliyetler gibi eylemlerle Ephelia, doğal 296 dönümlük parkını korumak için mümkün olan tüm çabayı gösteriyor. Otel aynı zamanda Seychelles`in En İyi Aile Oteli ödülünün de sahibi oldu.
Seyşeller`de geçen yıl tamamlanmış ve başarılı bir yenileme sürecine giren Constance Lemuria, ard arda üç yıl Seychelles`in En İyi Oteli seçildi. 18 delikli lüks golf sahası birincilikte önemli bir rol oynuyor.

Detaylara özen göstermesiyle bilinen Maldivler’de yer alan Constance Halaveli, 2015 yılında kazandığı ünvan olan En Lüx Oteli Ödülü’nden bu yıl da ayrılmadı.

Her zevke hitap eden aktiviteleri ile misafirlerine unutulmaz deneyimler yaşatan Constance Hotels & Resorts 2017 Dünya Seyahat Ödülünü kazanarak lüks hotel sektöründe lider konumundaki başarısını bir kez daha taçlandırdı.

Aşağıda, 2017 Dünya Seyahat Ödülleri`nde Constance Hotels and Resorts’a verilen ödüllerin tam listesi bulunmaktadır:

Constance e Prince Maurice – Hint Okyanusu’nun En İyi Gastronomi Oteli -2017

Constance e Prince Maurice – Mauritius’un Lüks kategoride En İyi Oteli -2017

Constance Belle Mare Plage –Mauritius’un En İyi Doğa Dostu Oteli -2017

Constance Belle Mare Plage –Mauritius’un En İyi Aile Oteli -2017

Constance Ephelia –Hint Okyanusu’nun En İyi Doğa Dostu Oteli -2017

Constance Ephelia –Seyşeller’in En İyi Aile Oteli -2017

Constance Lemuria-Seyşeller’in En İyi Oteli -2017

Constance Halaveli – Maldivler’in En Lüks Oteli -2017
Yorumlar Toplam 0 Yorum Yapılmış
Bu Haber İçin Henüz Yorum Yapılmamış