Konaklama
17-07-2017 10:07
Turizm sektörünün değerli ismi başarılı Turizm Profesyoneli Muhammet Murat Cüntay Tryp by Wyndham İstanbul Airport ve Hawthorn Suites by Wyndham projelerinde Genel Müdür olarak göreve başladı.

Daha önce bir çok üst düzey otelde yöneticilik görevini yerine getiren Muhammet Murat Cuntay yaptığı açıklamada;

"20.06.2016 tarihi itibariyle yürütmüş olduğum Ante Turizm Grubu Direktörlüğü görevimden prensip kararım neticesinde ayrılmış bulunmaktayım.Bu süre zarfında hedefe ulaşmak için emek harcayan tüm ekip arkadaşlarıma teşekkür ederim.

12.07.2017 tarihi itibariyle Tryp by Wyndham İstanbul Airport ve Hawthorn Suites by Wyndham projelerinde Genel Müdür olarak göreve başlamış bulunmaktayım.

Projemiz içerisinde otellerimizin haricinde 2500 m kare oturum alanı üzerinde kurulu Sağlık Merkezi/Klinik, nizami ölçülere sahip ulusal, uluslararası müsabakalara, konser ve benzeri organizasyonlara ev sahipliği yapacak olan spor salonumuz yer almaktadır.

Sağlık ve Spor Turizmi alanlarında bir ilke imza atacak olan projemiz son halini önümüzdeki günlerde alacak ve hizmete girecektir.

Grubumuza ait olan diğer tesisimiz olan Hampton by Hilton Ataköy ile alakalı da sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyuyor olacağım.

Her zamanki değerli desteğiniz ve ilginiz için şimdiden teşekkür ederim." ifadelerini kullandı.

Aynı zamanda POYD İstanbul Yürütme Kurulu Başkanlığınıda yürüten Başarılı Otel Yöneticisi dostumuza yeni görevinde başarılar dileriz.
Yorumlar Toplam 0 Yorum Yapılmış
Bu Haber İçin Henüz Yorum Yapılmamış