Konaklama
19-12-2017 12:09
İstanbul`da, içilebilir özelliği olan termal mirastan daha fazla kişinin, modern koşullarda şifa görmesi için yeni bir tesis var.

Doğal kaynak suyunun tedavi edici ve yenileyici gücüyle, hayat kalitesini artıran modern kür ve bakımları buluşturan merkez, İstanbul Medikal Termal sağlık ile buluşturuyor.

Rahat ve huzurlu bir konaklama imkanı sunan İstanbul Medikal Termal size; rehabilitasyon merkezi, Hidroterapi, Fizyoterapi gibi sağlık olanakları ve kusursuz hizmet anlayışı ile hizmet veriyor.

Hizmetleri hakkında bilgi veren tesis Genel Müdürü Harun Gençtürk : ``Modern bir Kaplıca ve Kür Kliniği olarak merkezimiz Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon destekli Romatizmal Hastalıkların tedavi edildiği Termal bir merkez konumunda.

Sağlık turizmine artan ihtiyaçtan yola çıkarak İnsanlarımızı hemen burada İstanbul`da Termal ile buluşturuyoruz.

Uzman sağlık kadromuz, ihtiyacınıza göre çözümler uygularken, kaynak suyunu; güvenli ve etkili tedaviler ile size özel bakım seçenekleri için birleştiriyor.`` dedi.

Turizm görüşlerini de aldığımız başarılı turizmci : `` Türkiye`ye ve Ülkemizin geleceğine her şeyden çok inanıyorum.Ülkemiz bir çok açıdan engellenmeye ve diz çöktürülmeye çalışılıyor.Turizm açısından da durum farksız değil.Fakat, Sahip olduğumuz doğal,tarihi ve kültürel mirasın bir eşi daha yok.Sonuç itibari ile kısa vadedeki olumsuz tablonun uzun vadede tersine döneceğine canı gönülden inanıyorum" ifadelerini kullandı.
Yorumlar Toplam 0 Yorum Yapılmış
Bu Haber İçin Henüz Yorum Yapılmamış