Konaklama
20-02-2018 13:32
Otelcilik sektöründe bir ilki gerçekleştirmek için yola çıkan Euphoria Hotels & Resorts zincir otelleri bu bağlamda kendi geliştirdikleri yeni bir konsept ile misafirlerine hizmet vermeye başlıyor.

Prince Group Otelleri Satış ve Pazarlama Direktörü Cem Özdağ, oluşturdukları yeni konsepti anlattı.

Türkiye’de Resort Otelcilik konseptinin yıllardır belirli kalıpların dışına çıkamadığını "Oda Kahvaltı, Yarım Pansiyon, Herşey Dahil gibi sistemler arasında tercih edilebilir olmak için; kimi oteller içki çeşitleri ile farklılık yaratmaya çalışırken, kimi oteller aqua-parkları ile, kimi oteller mini klüpleri ile, kimi oteller ise, ücretsiz verdikleri kişiye özel hizmetler ile öne geçmeye, tercih edilir olmaya çalışıyorlar. 

Günümüz trendlerini yoğun takip eden oteller bir adım öne çıkarken;  sadece `Deniz-Güneş-Kum` satan oteller ise, gün geçtikçe unutuluyorlar".

Prince Group Otelleri Satış ve Pazarlama Direktörü Cem Özdağ, oluşturdukları yeni konsept hakkında bilgiler verdi. 

"Yine grubumuz bünyesinde bulunan AwarosGym Spor Merkez`nin bilgi ve birikimlerini otellerimizin konseptinin içerisine ekledik. Böylece, Ultra Herşey Dahil konseptimizin içinde misafirlerimiz için, “EuphoriaWellbeing” adı altında ek bir konsept oluşturduk.” 

“Öncelikle, otellerimizde görevli bir Beslenme Uzmanı tarafından, talep eden misafirlerimizin Vücut Kitle Endekslerini ölçüyoruz. Ardından onlara sağlıklı beslenme, sağlıklı yemekler, çeşitli diyet şekilleri ve vücutlarında biriken toksinleri atma yolları ile ilgili bilgilendirme yapıyoruz.” 

“Bu bilgilendirmeler, haftanın belli günlerinde tüm misafirlerimize açık olacak şekilde seminerler ve çalışma grupları ile de detaylandıracağız. Grubumuzun bünyesindeki otellerde, açık büfe ve A-la Carte restoranların yanında, diyet ve glütensiz ürünlerin servis edildiği özel bir restoran da yer alacak.” 

“İkinci olarak, otellerimizde 3`er adet profesyonel eğitmen görev alacak. AwarosGym bünyesinden gelen tecrübeli ve eğitimli bu antranörler, haftanın 7 günü sabah 6 dan akşam 8`e kadar çeşitli programlarla misafirlerimizi bir araya getirecek. Konuklarımızı, spor yapmanın keyfi ve eğlencesi ile buluşturacaklar.” 

“180 bin metrekare alana sahip Euphoria Tekirova Hotel, 120 bin metre kare alana sahip Euphoria Palm BeachResort ve 90 bin metrekare alana sahip EuphoriaAegeanResort&SPA`da, çocuk tatilciler için crossfittenpilatese, survivor parkurundan trambolinlere kadar onlarca özel alan inşa edeceğiz.” 

“Euphoria Hotels & Resorts olarak hedefimiz; otellerimizi tercih eden misafirlerimizin ve çocuklarının tatil alışkanlıklarını değiştirmek, daha sağlıklı ve zinde bir yaşam için onlara bir başlangıç şansı sunmak." 

"EuphoriaWellbeing konseptimizi tercih etmeyen misafirlerimiz için de 2018 yenilikler ile geliyor" diyen PrinceGroupOtelleri Satış ve Pazarlama Direktörü Cem Özdağ, şöyle devam etti:

"Tüm gün boyunca yiyecek servisi, yüksek kaliteli alkollü alkolsüz içecek çeşitleri ve özel animasyon şovları ile misafirlerimizin güzel anılar ile evlerine dönmelerini sağlamak için çok çalışıyoruz.Bu vesile ile Euphoria Palm BeachResort otelimizin odalarının yenilendiğini, restoranlarının yeniden düzenlendiğini, Euphoria Tekirova Hotel ana restoranının tekrar dekore edildiğini de belirtmek isteriz."
Yorumlar Toplam 0 Yorum Yapılmış
Bu Haber İçin Henüz Yorum Yapılmamış