Konaklama
20-03-2018 11:25
Türk aile yapısını ve manevi değerlerini koruyan ve tatil anlayışını bu değerlere göre yeniden dizayn ederek misafirlerine kaliteli hizmet sunan Papatya Otel, İslami tatil anlayışında fark yaratıyor.

İslami Papatya Otel, tesettürlü bayanlara özel havuzu,konforlu odaları,eşsiz lezzetleri,güler yüzlü kadrosu ve kalite odaklı vizyonuyla sizlere ayrıcalıklı bir tatil keyfi sunuyor.

Tatilin Keyfini, Ailenizle Birlikte Papatya Otelde Çıkarın

Papatya Hotel alkolsüz olarak hizmet veriyor.Mutfağında kullanılan malzemelerin tamamı helal gıda standartlarına uygun.

Papatya Otel, bir bayan, bir erkek, iki adet çocuk havuzu ve oyun bahçesi ile tatilinizi sevdikleriniz ve aileniz ile huzurlu, güvenli ve rahat bir biçimde geçirmeniz için hizmet vermekte.

Açık ve kapalı restoran, 2 adet vitamin bar ile gerek grup organizasyonlarınıza, gerek düğün ve davetlerinize renk katıyor.

Papatya Otel’in konforlu odalarında her şey düşünülmüş.

Otelde, standart, havuz manzaralı ve apart olmak üzere 3 ayrı oda tipi bulunmakta. Kalabalık ailelerin rahatlığı için dizayn edilmiş apart odalarda 5 kişiye kadar konaklama imkanı sunulmakta.

Otelde , Çocuklarınız için özel olarak düzenlenmiş Mini Club oyun alanı mevcut.

Türk aile yapısını ve manevi değerlerini koruyan ve tatil anlayışını bu değerlere göre yeniden dizayn ederek misafirlerine kaliteli hizmet sunmayı amaç edinen Papatya Otel, alternatif turizmle ilgili Ege bölgesinde attığı adımları büyütmeyi kendine vizyon edinmiş.

Papatya Otel’de geçireceğiniz samimi dakikaları unutamayacaksınız..

Tatilin lüks olmaktan çıkarak bir zorunluluk haline geldiği günümüz dünyasında, mütedeyyin ailelerin tatil ihtiyaçlarına cevap verebilecek tesis, hizmet ve ürünler sunarak, misafirlerinin dolu dolu bir tatil yaşamalarını sağlamaya çalışan Papatya Hotel, Türk aile yapısını koruyan tatil anlayışına hizmet etmekte.

Papatya Hotel , İzmir’e 100 km, İzmir Adnan Menderes Havaalanına 90 km, Kuşadası ve Söke’ye 17 km, uzaklıkta olup; Pamukkale, Milli Park, Efes, Meryem Ana, Şirince, Zeus Mağarası gibi tarihi ve turistlik yerlere günübirlik gezi mesafesinde. Yorumlar Toplam 0 Yorum Yapılmış
Bu Haber İçin Henüz Yorum Yapılmamış