Konaklama
20-10-2017 11:51
Turizmin başkenti Antalya`da butik otelcilik anlayışı değişiyor.

Turizm sektörünün tecrübeli ve başarılı ismi Arzu Yıldırım gerçekleştirdiği otel başarılı projeleri ile butik otelcilik anlayışına farklı bir bakış açısı getiriyor.

Proje aşamasından otelin işletilmesine kadar otelin her şeyi ile en ince ayrıntısına kadar  bire bir ilgilenen başarılı Turizmci Arzu Yıldırım Azuu Boutiue Hotel ile Antalya’da butik otelcilik anlayışına değer katıyor.

Siz değerli okurlarımız için Azuu Boutique Hoteli inceledik.

Azuu Boutique Hotel , koşulsuz misafir memnuniyetine dayanan kaliteli hizmet anlayışı ile konuklarına bire bir otelcilik hizmeti sunuyor.

Otelde 53 oda bulunuyor.

Antalya’nın en iyi butik otelleri arasında zirvede yerini alan Azuu Boutique Hotel ‘in tüm odaları konukların rahat ve konforu için gerekli her şey düşünülerek tasarlanmış.

Rahat ve konforlu konaklama imkanı

Sürekli Misafir Portföyü ve mutlu müşteriler

Otelde repet guest portföyü kısa sürede oluşmuş.

Yerli ve Yabancı turistlerin,seçkin işadamlarının tercih etiği  Azuu Boutiue Hotel’de güler yüzden,kaliteli hizmetten ve hijyenden asla taviz verilmiyor.

Otelde halka açık nezih bir Şrap Evi’de bulunuyor.

Azuu Boutigue Hotel ,aynı zamanda  Merkezi konumu , turistik ve tarihi mekanlara yakınlığı ile de  ulaşım avantajına sahip.  

Sizde ``Antalya`da nerede konaklamalıyım ?`` sorusuna cevap arıyorsanız; Azuu Butik otel tam size göre ...

Konforlu,rahat ve manzaralı odaları,çalışan personelin koşulsuz misafir memnuniyetine dayanan güler yüzlü hizmeti ile kendinizi evinizde hiisedecek, otelin şık ve nezih restaurantında ve şarap evinde Türk ve Dünya mutfağının aradığınız eşsiz lezzetleri tadabileceksiniz.

Sizleri Azuu Boutique Hotel`e davet ediyoruz.
Yorumlar Toplam 0 Yorum Yapılmış
Bu Haber İçin Henüz Yorum Yapılmamış