Konaklama
22-01-2018 10:39
Küpeli Palace Hotel & Spa İstanbul`un sayılı butik otelleri arasında gösteriliyor.

Başarılı bir çizgiye sahip olan ve İstanbul`un kaliteli butik otelleri arasında gösterilen Küpeli Palace Hotel & SPA işletmecisi başarılı iş kadını Avatif Havva Cenet ile Butik otelciliği konuştuk.

Başarılı otelcilik kariyeri ile butik otelciliği buluşturan Otelin başarılı işletmecisi Avatif Havva Cenet`in çok özel açıklamaları...

‘’Bir butik otel işletmek ve bu otelde hizmet anlayışınız ve konforunuz ile başarılı olmak günümüz rekabetçi dünyasında oldukça zor.

Her bir misafir ile bire bir ilgilenmek,hizmet kalitenizi en üst düzeyde tutmak ve misafir memnuniyetini mutlaka sağlamak zorundasınız.

Aksi taktirde rekabet edebilmeniz ve ortaya kaliteli bir ürün çıkarabilmeniz çok zor.

Biz Küpeli Palace Hotel & Spa’da  misafir memnuniyetine dayanan kaliteli hizmet anlayışı ile konuklarımıza bire bir otelcilik hizmeti sunuyoruz. Zaten butik otelciliği farklı kılanda bire bir hizmet anlayışıdır.

Bizim için her misafirimiz çok değerli. Bu bağlamda tüm odalarımızı  konuklarımızın ihtiyaçları ve konforu doğrultusunda dizayn ettik. Yine otelimizin  turistik ve tarihi mekanlara yakınlığı konuklarımız için büyük avantaj sağlıyor.

Burada bir otelcinin kendisini konuğun yerine koyarak yani empati yaparak süreci değerlendirmesi çok önemli.

Siz bir otele gittiğinizde en istersiniz ?

Bu soruya vereceğiniz cevap başarıya giden yolda ilk adım aslında.

İşte o zaman hizmetten odalardaki malzeme kalitesine , personelin misafire ilgisinden fiyata kadar bir çok noktada dengeyi kurabiliyorsunuz. Bu anlayış sizi başarıya götürüyor.

Bu çerçevede misafirlerimize hizmet sunuyoruz.
 
 
Peki neler sunuyoruz ?

Ev rahatlığında ve konforunda güvenli ve huzurlu bir konaklama,tarihi ve turistik mekanlara kolay ulaşım,güler yüzlü hizmet ve birebir ilgi –alaka, Yiyecek & içecek outletlerimizde sunduğumuz zengin kahvaltı,zengin menüye sahip bir alacarte restaurant ve 7/24 hizmet sunan bir oda servisi hizmeti, spa merkezi,sınırsız internet,tv hizmeti vb… hizmetlerimiz ile butik otel işletmeciliğinde misafirlerimizin tüm ihtiyaçlarına cevap veriyoruz.

Netice itibari ile yaptığınız iş ne olursa olsun en iyisini profesyonelce yapmalısınız. Bu anlayış otelimizi yerli ve yabancı misafirlerin tercihi yaptı.Ve kısa süre Repead Guest portföyümüz gelişti.

Yakın gelecekte de İstanbul’a seyahat eden konukların tercihi olmayı sürdüreceğimize inanıyorum.’’

KÜPELİ PALACE HOTEL & SPA HAKKINDA 
Yorumlar Toplam 0 Yorum Yapılmış
Bu Haber İçin Henüz Yorum Yapılmamış