Konaklama
25-12-2018 12:27
Otel yatırımcıları ve otel yöneticileri için çok önemli bir haberimiz var.

Türk Turizminin kalitede öncü markası Holiday Invests, 20 yılı aşan tecrübesi, kalite odaklı hizmet anlayışı ile Otel yatırımcıları ve halen aktif oteller için geliştirdiği yeni proje ile otellerin pazarlama ve satış sorununu ortadan kaldırıyor.

Yüksek karlılık, düşük maliyet ve yüksek forecast dolulukları artık hayal değil...

‘’Devre Kart Tatil Kulübü Üyelik Sistemi’’ ile otelciler artık  düşük fiyatlarla  satış yapmak,hizmette kaliteyi düşürerek kaliteli hizmet anlayışından ödün vermek,düşük gelirler ile yetinmek ve istenilen forecast doluluklarını yakalayamamak gibi handikaplar yaşamayacaklar.

Otel yatırımı planlayan,yatırımını bitirme aşamasında olan yada hala faaliyette olan oteller için  büyük avantaj sunan sistemi sizler için inceledik.

Otel yatırımı planlıyorsunuz yada halen bir oteli işletiyorsunuz ve “Otelimi nasıl dolduracağım ?”  yada “Hedefledimiz karlılığı yakalayabilecek miyiz ?” vb. sorular kafanızı kurcalıyor ve endişeleniyor musunuz?

Devre Kart Tatil Kulübü Üyelik Sistemi  maksimum karlılık hedefi ile etik kurallar ve yasalar çerçevesinde hedef kitlenize uygun mecralarda tesisinizi pazarlıyor ve sizin için satış yapıyor.

Her biri alanında uzman profesyonellerden oluşan bir kadro ile devre kart satışı gerçekleştirilen devre tatil (kulüp üyeliği) satışları ile Ciro’nuz yüzde yüz artmaktadır.

Satış pazarlama maliyetlerinizin azaldığı sistem sayesinde Yüzde Yedi Yüz’e varan oranda bir karlılık oranına ulaşılabilmektedir.

Sistem Holiday İnvests kalitesi ve güveni ile otelcilerin hizmetine sunuluyor.

Holiday İnvests , yirmi yılı aşan tecrübesi ile Business Travel ,Rezervasyon ve Vize Hizmetleri,Tatil ve Tur programları,Kurumsal Turizm Danışmanlığı ve Devre Card VIP ve Platinium satış hizmetleri ile profesyonel çözüm ortağı olmaktadır.

Otel ve uçak biletleri rezervasyon işlemlerinden vize takibine ,tur programlarından  tatil paketlerine bir çok konuda koşulsuz müşteri memnuniyetine dayanan kaliteli hizmet anlayışı ile faaliyetlerini sürdüren Holiday İnvests son projesi olan ‘’Devre Kart Tatil Kulübü Üyelik Sistemi’’   ile otelciler ve yeni otel yatırımcılarına büyük fırsat sunuyor.

Otelciler ve otel yatırımcıları Yüksek karlılık ve yüksek doluluk hedefinizden taviz vermek istemiyorsanız ve üstüne üstelik bu nu düşük maliyetler ile yapmak istiyorsanız sizde, Holiday İnvestsi ziyaret etmelisiniz.
Yorumlar Toplam 0 Yorum Yapılmış
Bu Haber İçin Henüz Yorum Yapılmamış