Konaklama
26-07-2018 17:12
Haluk Ulusoy`a ait Kuşadası`ndaki 5 yıldızlı otel Fantasia De Luxe Otel icradan satışa konuldu.

102 milyon lira bedel belirlenen otel ilk icra ihalesi Eylül ayı başında yapılacak. İcradan satışa konu olan Ulusoy Ailesi`nin turizm sektörüne giriş yaptığı ilk otel konumundaydı.

Fantasia De Luxe Otel, Kuşadası İcra Dairesi Müdürlüğü`nden satışa çıktı. Turizm Bakanlığı tarafından 5 yıldızlı olarak nitelendirilen otelin satış ihalesi, 11 Eylül 2018 tarihinde saat 11.00`de gerçekleştirilecek. İlk ihalede alıcı çıkmaması halinde otelin icradan satışı 8 Ekim’de yenilenecek.

Ulusoy Holding’in patronu Haluk Ulusoy’a ait asırlık Ulusoy Seyahat için ise geçen yıl iflas kararı verilmişti.

Toplam 22 bin 417 metrekare arsa üzerindeki Fantasia Hotel Deluxe Kuşadası`nda 292 adet standart oda, 14 suit oda, 15 aile odası olmak üzere toplam 333 oda ve iki kral dairesi bulunuyor. Otel 8 kattan oluşuyor.

Hürriyet`in haberine göre; Denize sıfır konumdaki Fantasia Deluxe Kuşadası, `Sürdürülebilir Çevre ve Verimlilik Programı`ndan, `Türkiye`nin En İyi Otelleri`ne kadar birçok alanda sertifika aldı.

Fantasia Hotel De Luxe Kuşadası, Efes, Prien, Milet Didim gibi antik kentlere ve Meryem Ana Kilisesine yakın konumda yer alıyor. 6 bin metrekarelik yeşil alan içindeki otel, deniz ve sahili belgeleyen Mavi Bayrak ödüllü 150 metre uzunluğunda platform üzerine kum plaj ile 2 metre su kesimli yatların yanaşabildiği 164 metrelik özel bir iskeleye de sahip.
Yorumlar Toplam 0 Yorum Yapılmış
Bu Haber İçin Henüz Yorum Yapılmamış