Konaklama
31-07-2017 10:59
Hilton, bir yandan otel kapatırken diğer yandan yenilerini hizmete açıyor.

Sabancı Holding ile 1990`da hizmete aldığı 199 odalı Maçka`daki Hilton Parksa otelini kapatan ABD`li dev bu kez bir başka markası DoubleTree için Antalya`da yeni bir tesis açıyor.

DoubleTree by Hilton Antalya Kemer oteli 2018`in ilk çeyreğinde hizmete girecek.

324 odalı bu yeni otel için ABD’li şirket, Hasançebi İnşaat Turizm Yatırımları adlı firmayla işbirliği yapacak. Hilton’un resmi sitesinden duyurduğu bu yeni tesisi diğerlerinden ayıran ise deniz turizmine yönelik olması.

Dünya`dan Kerim Ülker`in haberiner göre; Özel plajı ve 6 restoranı bulunması planlanan DoubleTree by Hilton Antalya Kemer, aynı zamanda markanın Türkiye’deki ilk resort oteli olacak.

Dünya genelinde hemen hemen her ülkede oteli bulunan Hilton’un şemsiyesi altında Waldorf Astoria, Curio, Tapestry, Garden Inn gibi 15 farklı marka yer alıyor. Bunlar arasındaki DoubleTree, genel olarak şehir otelciliği yapıyor.

Van’dan Nevşehir’e, Elazığ’dan İzmir’e birçok şehirde Hilton’un DoubleTree markası bulunuyor ve genel olarak şehir merkezlerinde yer alıyor. DoubleTree tesisiyle birlikte Hilton, Antalya’daki ilk otelini de faaliyete geçirmiş olacak.




Yorumlar Toplam 0 Yorum Yapılmış
Bu Haber İçin Henüz Yorum Yapılmamış