Konaklama
31-08-2017 17:47
BW Premier Sakarya Oteli ile Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü işbirliğiyle çocuk evlerinde kalan çocuklar otelde bayram kahvaltısında buluştu.

Yaşları 7 ile 15 arasında olan 50 çocuğun katıldığı ve çocuklara kahvaltı servislerinin bizzat ev sahibi otelin yöneticileri tarafından gerçekleştirildiği kahvaltıya, Sakarya Valisi İrfan Balkanlıoğlu ve saygıdeğer eşi Esma Balkanlıoğlu, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Mutlu Işıksu ve kıymetli eşi Elveda Işıksu, çocukların bakıcıları ve öğretmenleri katıldı.

Sakarya Valisi İrfan Balkanlıoğlu, bayram arifesinde çocuklarımızla birlikte kahvaltıda buluşmaktan çok büyük keyif aldım. Bayramda özellikle yetim ve öksüz çocuklarımızı sevindirmek adına düzenlenen böylesi organizasyonlar onların bir arada mutluluğuna vesile olmakta.

Kimsesiz çocuklarımızın bayramı mutlu ve huzurlu bir şekilde geçirmesine vesile olan herkesi tebrik ediyor ve herkesin başta çocuk evlerinde kalan çocuklarımız olmak üzere herkesin Kurban Bayramı’nı kutluyorum.

Böylesi anlamlı ve bir o kadar da önemli organizasyon için Best Western Premier Otel yöneticilerineve çalışanlarına teşekkür ederim, dedi.

Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Mutlu Işıksu ise; çocuklarla bir arada olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirerek, kahvaltıyı düzenleyen ve çocuklarımıza kendi evlerindeymiş hissini oluşturan otel yöneticilerine ayrıca teşekkür ederim, dedi.

Keyifli bir ortamda gerçekleşen etkinlikte çocuklarla yakından ilgilenen BW Premier Sakarya Genel Müdürü Ümit ŞilfelerAliefendioğlu, bayram kahvaltısı vesilesiyleçocuk evlerinde kalan çocuklarla böyle bir etkinlikte buluşmanın önemine işaret ederek,geleceğimizi emanet edeceğimiz çocuklarımızın hayata umutla bakmalarına katkıda bulunacağımıza ve çocuklarımızın yüzlerinde tatlı bir tebessüm bırakmaya devam edeceğimizi temin ederim ifadelerini kullandı.

Çocuklarımızın sosyal, kültürel ve psikolojik yönden kendilerini geliştirebilmesi, topluma yararlı bireyler olarak yetişmesi için ellerinden geleni yapmaya her daim hazır olduklarını sözlerine ekleyen Aliefendioğlu; bir insanı yetiştirmenin, ona sevgi ve emek vermenin en güzel hayırlardan biri olduğunu söyledi.

Bu anlamlı günde bizimle olan başta Valimiz İrfan Balkanlıoğluna ve kıymetli eşine, Aspim İl Müdürü Mutlu Işıksu ve değerli eşine, sevgiyi hak eden bütün çocuklarımıza çok teşekkür ederim, birlikte olmak bizim için çok değerliydi, ifadelerini kullandı.
Yorumlar Toplam 0 Yorum Yapılmış
Bu Haber İçin Henüz Yorum Yapılmamış