Lezzet Durakları
05-03-2018 12:27
Ülkemizin turizm sektöründe yetiştirdiği başarılı yöneticileri yurtdışında gösterdikleri başarı ile göğsümüzü kabartmaya devam ediyor.

Yurtdışındaki başarılı çalışmalarıyla hepimizi gururlandıran isimlerden biriside Mahmut Özkök.

Ortadoğu`nun en büyük Restaurantı Sultan`s Steak House‘da Müdür olarak görev yapan başarılı Türk yönetici  Özkök yaptığı başarılı çalışmaları ile Türk yöneticilerin ne denli başarılı bir grafik sergileyebileceğinin en iyi örneği olarak karşımıza çıkıyor.

Başarılı çalışmaları ile Sultan`s Steak House’ı bölgede faaliyet gösteren en iyi yiyecek & içecek işletmesi konumuna taşıyan Özkök aynı zamanda Suudi Arabistan’a Steak kültürünü de taşımış.

Sultan`s Steak House  orta doğu’nun en büyük steak restaurantı.

Çok uluslu multinational bir kadroyu yöneten Özkök Multidisipliner ve vizyoner yönetim anlayışı ile yönettiği Sultan`s Steak House’ta Suudi Arabistan başta olmak üzere Ortadoğu Ülkelerinin en  zengin elitlerini ağırlıyor.

Başarıları çalışmaları ile bölgede marka isim olan Mahmut Özkök Türk Yöneticilerin yurt dışına açılmalarınada öncülük ediyor.

Mahmut Özkök gibi başarılı yöneticiler dolayısı ile herkes Türk Yöneticiler ile çalışmak istiyor.

Başarılı Yönetici Mahmut Özkök gazetemize yaptığı açıklamada :

“Biz Türkler özellikle yiyecek& içecek ,konaklama, temsil ve ağırlama konularında çok başarılıyız. Dünya otelcilik tarihine bakın, hanlarımız,hamamlarımız,kervansaraylarımız ile konaklama ve yeme içme sektörünün her alanında biz varız.

Nitekim ; “Geleneksel Türk Misafirperverliği” algısı Dünya’da inanın bizim ülkemizden çok rağbet görüyor. Nitekim bu olgu yiyecek & içecek sunumundan  konaklamaya, karşılamadan uğurlamaya bir çok noktada avantaj olarak karşımıza çıkıyor.

Kısacası ; misafirperverlik bizim genlerimizde var.

Bunu çağın gerekleri olan modern bilgi ve teknoloji ile harmanladığınızda yanına bir de vizyoner bakış ve disiplinli çalışma ilkelerini koyduğunuzda başarı kaçınılmaz oluyor.

İşte bu yönetim anlayışı her ne kadar çok uluslu bir ekibi yönetsem de Sultan`s Steak House’ı  başarıya taşıdı.

Şuan bölgede herkesin özenerek ve imrenerek baktığı bir yiyecek içecek işletmesiyiz.

İnşallah bu başarılı çalışmalarımızda kalite çıtamızı daha yukarılara taşıyacağız.”dedi.

Haberturizm.com ailesi olarak yurtdışında ülkemizi başarı ile temsil eden ve bizleri gururlandıran başarılı yönetici Mahmut Özkök’ü tebrik ediyor ve başarılarının devamını diliyoruz.
Yorumlar Toplam 0 Yorum Yapılmış
Bu Haber İçin Henüz Yorum Yapılmamış