Lezzet Durakları
07-12-2017 09:52
Turizm sektöründeki aşçılık kariyerini Türk ve Dünya mutfağının eşsiz lezzetleri ile bezeyen duayen Executive Şef Ramiz Usta Türkiye`de ‘`Şeflerin Şefi`` olarak adlandırılıyor.

Mutfak kariyerini Dünyaca ünlü isimler ile çalışarak şekillendiren ,aldığı kalite belgeleri ve kendisine verilen ödüller ile markalaşan Deneyimli şef halen Ramiz Demirel Kitchen`ı yönetiyor.

Ramiz Usta’nın aşçılık atölyesi olan Ramiz Demirel Kitchen’dan bugüne dek bir çok şef yetişmiş.

Mutfak şefi olmayı ve eşsiz lezzetleri yaratmayı hayal eden herkes Ramiz Usta’nın yönettiği Ramiz Demirel Kitchen’ı ziyaret ediyor.

Ramiz Demirel Kitchen’da aynı zamanda Restaurantlara ve yiyecek & içecek işletmelerine profesyonel danışmanlık hizmetleri de veriliyor.

Vizyoner bakış açısı ve idealist yaklaşımı ile restaurant danışmanlığı hizmeti yanısıra genç aşçı adaylarına eğitim veren Ramiz Usta aynı zamanda türk turizmine hizmet etmeyide hedefliyor.

Bir yiyecek içecek işletmesinde mutfağın kurulumundan menülerin oluşturulmasına, kalifiye ve yeterli yetkinlikte personel temininden maliyet yönetimine, yiyecek kalitesinin ve sunumun iyileştirilmesinden operasyonun sorunsuz yürütülmesine kadar bir çok konuda bilgi kaynağı olan Ramiz Demirel Kitchen işletmenizin risklerini minimize ederken,maliyetlerinizi düşürüyor, verimliliğinizi ve karlılığınızı arttırıyor.

Türkiye’deki bir çok profesyonel işletmenin danışmanlık hizmeti aldığı Ramiz Demirel Kitchen ile sizde operasyonunuzu sorunsuz ve maksimum verimlilik esasına dayalı olarak yürütebilirsiniz.

Sizde Duayen şef Ramiz Demirel’in aşçılık atölyesini ziyaret ederek başarılı bir mutfak kariyeri için sağlam temeller oluşturabilir, Yiyecek & içecek işletmeniz için profesyonel danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

Sizi duayen Şef Ramiz Demirel`in eşsiz zenginlikteki lezzet dünyasına davet ediyoruz.
Yorumlar Toplam 0 Yorum Yapılmış
Bu Haber İçin Henüz Yorum Yapılmamış