Lezzet Durakları
09-04-2018 10:11
Sağlıklı olmak ve daha uzun yaşamak isteyenlerin doğal ve organik ürünlere olan ilgisi her geçen gün artıyor. Günümüzde marketlerde, lüks alışveriş merkezlerinde ve hatta semt pazarlarında dahi satılan ürünlerde insan sağlığını tehdit eden bir sürü kimyasal katkı maddesi bulunuyor.

Herhangi bir ürünün içeriğini okuduğunuzda insan sağlığına zararlı bir madde görmemek imkansız.

Yiyecek ve içecek sektöründeki endüstriyel yaklaşım nedeni ile bir çok gıda ürününe koruyucu katkı maddeleri  konuyor.

Soya’dan Nişasta bazlı şekere, Palm yağından asit düzenleyici şuruplara bir çok ürün dolaylı yollardan tüketicilere yediriliyor.Üstelik içinde katkı maddeleri bulunan bu ürünlerin  zararları bilim insanları tarafından kanıtlanmışken bu ürünlerin satışı yasalar ile kurallara bağlanmış.

Bunun neticesinde sağlığına dikkat eden bilinçli tüketiciler doğal ve organik ürünlere yöneldiler. Herhangi bir katkı maddesi olmadan doğal yollar ile üretilen yiyecek ve içeceklerin insan sağlığına olan faydaları bilim insanları tarafından kanıtlanmış.

Peki  kaliteli doğal ve organik ürünlere  en uygun fiyat ile nasıl ulaşabilirsiniz ?

Türkiye’de Doğal ve Organik ürünler dendiğinde akla ilk olarak Doğal Tutku firması geliyor. Doğal Tutku Bal ve arı ürünlerinden meyve sularına,Kuru gıda ürünlerinden baharatlara,Doğal kozmetik ürünlerinden  Gurme Lezzetlere kadar bir çok ürünü doğal ve organik olarak tüketicilere en uygun fiyatlar ile sunuyor.

Organik Zeytinyağı, Organik Sirke ,Organik Nar Ekşisi, Organik cilt bakım yağları,Esansiyel yağlar,bakliyat ve reçel türleri,soslar,salçalar,baharatlar, form & detoks ürünleri ve içecekler hepsi Doğal Tutku tarafından doğal ve organik olarak sunuluyor.

Ülkemizde Doğal ve Organik ürün kavramları her ne kadar bir çok şirket tarafından istismar edilse de,Doğal Tutku tarafından satılan ürünler organik tarım esaslarına uygun olarak üretilmekte ve yetkili kurumlar tarafından sertifikalandırılmakta.

Koşulsuz müşteri memnuniyetine  dayanan kaliteli hizmet anlayışı ile tamamen doğal ve organik ürünleri  müşterilerine sunan Doğal tutku ürünleri ile sizde sağlık bulabilir,sağlığınıza sağlık,güzelliğinize güzellik katabilirsiniz.

www.dogaltutku.com  üzerinden online  sipariş vererek güvenli alışveriş yapabilirsiniz.Üstelik 100 TL üzeri alışverişlerinizde kargo ücretsiz.

Doğal Tutku ürünlerini kullanarak sizde katkı maddelerini hayatınızdan çıkarabilir,daha sağlıklı yiyecek ve içecekler ile sağlığınızı koruyabilir ve sağlıklı beslenebilirsiniz.

   
Yorumlar Toplam 0 Yorum Yapılmış
Bu Haber İçin Henüz Yorum Yapılmamış