Lezzet Durakları
13-02-2018 13:44
Otellerde mutfak ekibi oluşturmak çok zor.Kimi zaman bütçe kimi zaman uyumsuzluk vb. nedenler profesyonel mutfak kadrolarının oluşmasına engel oluyor.

Fakat, Bodrum Vogue Otel Mutfak ekibini oluşturan kadro tüm bu sıkıntıları aşmış.

Birbirinden değerli ekip üyeleri bir araya gelerek Cafer Karaman liderliğinde harika bir mutfak kadrosu oluşturmuş.

Hünerlerini Vogue Otel Mutfağında sanata dönüştüren ekip üyeleri otel misafirlerini eşsiz lezzetler ile buluşturuyor.

Geleneksel Türk ve Dünya mutfağının en nadide örneklerini kaliteli sunumlarıyla taçlandıran ekip Vogue Hotel Bodrum Mutfağı’nı tatilciler içinde eşsiz kılıyor.

Bodrum yarımadasının çok özel koylarından Usuluk Koyu`nda Ege Denizinin muhteşem manzarasında misafirlerine Ultra Her Şey Dahil konseptinde hizmet sunan Ülkemizin gözde turizm tesisi  Vogue Hotel Bodrum`un mutfağı Türk turizminin başarılı Executive Şeflerinden Cafer Karaman`a ve her biri alanında uzman profesyonellerden oluşan katliteli mutfak ekibine emanet.

Ekip kaliteli ürün ,kaliteli sunum,eşsiz lezzet ve hijyenden asla taviz vermiyor.

Hizmetteki yüksek kalite anlayışı bu tecrübeli profesyonellerden oluşan mutfak ekibini herkesin tercih ettiği bir ekip haline getirmiş. Ekip üyelerinin bir çoğu sayısız yarışmada birinci olarak büyük başarı göstermiş.

Cafer Karaman,Akın Kızıltepe,Ahmet Yağcı, Süleyman Bozkurt,Ali Dağ,Duman Cihan gibi profesyonellerden oluşan kadronun üyelerinin her biri sektöründe isim yapmış profesyonel isimler.

Vogue Hotel Bodrum’un her biri işinin profesyoneli olan böylesine kaliteli bir mutfak kadrosunu bünyesine katması misafir memnuniyetine ve tesisteki yiyecek içecek kalitesine ne kadar çok önem verdiğini gösteriyor.

Nitekim ; Misafirlerine Ege’nin eşsiz mavisine açılan manzaralar eşliğinde lüksü hissettiren tesis aynı zamanda misafirlerini en seçkin lezzetleri sunuyor.
Yorumlar Toplam 0 Yorum Yapılmış
Bu Haber İçin Henüz Yorum Yapılmamış