Lezzet Durakları
15-03-2018 09:54
Doğası ile ön plana çıkan Bodrum Güvercinlik koyunda hayallerin ötesinde bir yaz tatili sunmaya hazırlanan Lujo, Bodrum`da ilk kez hayata geçirilecek her şey dahil À La Carte sistemi ile misafirlerini gurme yolculuğuna çıkarıyor.

Sade mimari yapısı, doğal renkleri ve çarpıcı Ege Denizi manzarasıyla Bodrum Havaalanı’ndan yalnızca 15 km uzaklıkta yer alan Lujo, her şey dahil À La Carte konsepti ve Art&Joyteması ile farklılık arayanları ağırlamayı hedefliyor.

Bodrum’un Güvercinlik koyunda 90 bin dönüm üzerine kurulan Lujo, benzersiz mimarisi ve farklı oda seçenekleri ile misafirlerine konfor ve lüks deneyimini yaşatmaya hazırlanıyor. Lujo,1 km uzunluğunda beyaz kum plajı ilede misafirlerine eşsiz bir deniz keyfi sunuyor.

Art&Joy teması kapsamındayemek yapmanın da bir sanat olduğuna inanan Lujo’da, şef Mustafa Gündüz ve yenilikçi ekibi cesur tatlar eşliğinde en yüksek kalitede hazırladıkları lezzetlerimisafirlerine sunuyor.

Şef Mustafa Gündüz, Şef Veli Gezgin, Şef İbrahim Başeğmez, Şef Can Ulutürk,Şef Süleyman Altungeyik, Şef Murat Güler, Şef Murat Yılmaz, Şef Adonis B. Bacalso, Şef Jaime Jordan Mulgada, Şef Rhonny Castillo, Şef Talatov Shokirjon, Şef Nadir Cengiz ve Şef Tunahan Altın...

Güçlü mutfak ekibi ile 7 farklıà la carte restoranında dünya mutfaklarının en özel lezzetlerini sunan Lujo, yemek yemeyi keyfe dönüştürüyor.

Lujo, birbirinden farklıtarifleri tadabileceğiniz à la carterestoranları ile Türk mutfağından İtalyan mutfağına kadar birçok mutfağın gurme lezzetlerini masanıza kadar getiriyor.
Yorumlar Toplam 0 Yorum Yapılmış
Bu Haber İçin Henüz Yorum Yapılmamış