Lezzet Durakları
26-03-2018 09:10
Vogue Hotel Bodrum alanında en iyileri, en profesyonelleri kadrosuna katmaya devam ediyor.Türk Turizminin son yıllarda yetiştirdiği başarılı mutfak şeflerinden Akın Kızıltepe başarıları ve aldığı ödüller ile parmak ısırtıyor.

Aldığı altın madalyalar ile Uluslararası gastronomi festivallerinde zirveye ambargo koyan Akın Kızıltepe artık Bodrum Vogue Hotelde.

Daha önce Türkiye’de ve Uluslararası arenada faliyet gösteren Dünya’nın önde gelen zincir otel markalarında görev yapan Akın Kızıltepe artık sanatını ve lezzeti  Bodrum yarımadasının en güzel koylarından biri olan Usuluk Koyu`nda Ege Denizinin muhteşem manzarasında misafirlerine Ultra Her Şey Dahil konseptte hizmet sunan Ülkemizin gözde turizm tesisi Vogue Hotel Bodrum için konuşturacak.

Bir çok ödüle sahip olan ödüllü Alacart Sous Chef  Kızıltepe daha önce Hilton,Kempinski,Rixos gibi Dünya turizmine yön veren ekol otel zincirlerinde görev yaptı.

Uluslararası  gastronomi turnuvalarında  elde ettiği başarıları altın madalyalar ile taçlandıran Başarılı chef İtalyan,Fransız ve  Kaliforniya mutfakları başta olmak üzere Avrupa, Asya ve Ortadoğu  mutfakları hakkında bilgi ve tecrübeye sahip.

Yurtdışında İtalya, Yunanistan,Kuveyt,Dubai,Japonya, Filipinler gibi Ülkelerde görev yapan , bir çok uluslararası mutfak kültürü hakkında bilgiye sahip olan ve başarılarını ödülleri ile taçlandıran Kızıltepe’nin Vogue Hotel Bodrum Mutfak kadrosuna yer alması  Vogue Hotelin kaliteden asla taviz vermediğinin göstergesi.

Her bir alanında en iyi isimleri ve  en profesyonelleri kadrosunda toplayan Vogue Hotel  misafirlerine eşsiz lezzetler sunarak bambaşka bir deneyi m yaşamalarını sağlıyor.

Nitekim , Kızıltepe sektörde multidisipliner yönetim anlayışı,vizyoner bakışı, lezzete ve sunuma verdiği önem ile  tanınıyor.

Başarı Alacart Sous Chef  Akın Kızıltepe’ye yeni görevinde başarılar dileriz.
Yorumlar Toplam 0 Yorum Yapılmış
Bu Haber İçin Henüz Yorum Yapılmamış