Lezzet Durakları
29-09-2017 11:07
Orta Doğu`nun en büyük Restaurantı Sultan`s Steak House‘da Müdür olarak görev yapan başarılı Türk yönetici ÖZKOK, Filipinli ,Nepalli ve Türklerden oluşan çok uluslu ekibi ile bölgesinde başarıdan başarıya koşuyor.

Daha önce Dünya`nın ve Türkiye`nin isim yapmış kaliteli işletmelerinde Yiyecek ve içecek departmanlarında Üst düzey yönetici olarak görev yapan ve şuanda kariyerini Suudi Arabistan`da bulunan ve Orta Doğu`nun en büyük Restaurantı Sultan`s Steak House ‘da sürdüren Mahmut ÖZKÖK yaptığı açıklamada ;

‘’Bölge Steak Kültürüne çok yeni. Malesef hayvan ithal edilemiyor.Bu nedenle bölgede Steak Kültürünü yeni yeni öğretiyoruz.

Çok zor koşullarda Filipinli,Nepalli ve Türklerden oluşan bir ekip oluşturdum.Bu ekibi aynı hedefler, aynı değerler ve aynı çalışma anlayışı çevresinde birleştirdim.Bu anlayış bizi başarıya götüren bir sinerji oluşturdu.

Multidisipliner ve vizyoner yönetim anlayışımız ile bölgede yiyecek içecek işletmeciliğine yeni bir soluk getirdik.

Çok şükür, burada da başarılı olduk.

Yine Orta Doğu’nun en büyük Steak House Restaurantının başında olmak, hele hele bir Türk olarak burada olmak ayrıca büyük bir gurur.

Nitekim, Dünya’da biz Türklerin turizm sektöründe ki etkileri azınsanamaz.Dünya Turizmine yön verdiğimizi belirtebilirim.”  ifadelerini kullandı.

Kendilerine Ülkemize yaşattığı gurur nedeni ile teşekkürlerimizi sunuyoruz.
Yorumlar Toplam 0 Yorum Yapılmış
Bu Haber İçin Henüz Yorum Yapılmamış