Röportaj
` Türkiye`ye karşı akıl tutulması yaşıyorlar` Türkiye`nin ilk Avrupa Birliği Bakanı ve Devlet Eski Bakanı, Başmüzakereci Egemen Bağış HABERTURİZM`e yaptığı açklamada; ``Türkiye müttefiklerine zarar verecek girişimlerde bulunmuyor.Ama,son dönemde fazlasıyla bunu onlardan görüyoruz. Müttefiklik samimiyeti gösteren muameleler değil bunlar. " ifadelerini kullandı. İşte Sayın Bağış`ın açıklamaları... 24-07-2017 11:00
`` Turizmciler Milli Duruş Sergilemeli `` Türkiye`nin ilk Avrupa Birliği Bakanı ve Devlet Eski Bakanı, Başmüzakereci 22, 23 ve 24. Dönem İstanbul Milletvekili Egemen Bağış Turizmcileri Türkiye`nin maruz bırakılmaya çalışıldığı kıskaç karşısında Milli duruş sergilemeye çağırdı. İşte Sayın Bakanımızın değerlendirmeleri..
Egemen Bağış`tan turizm değerlendirmesi Türkiye`nin ilk Avrupa Birliği ve Devlet Eski Bakanı, Başmüzakereci ,İstanbul Milletvekili Egemen Bağış ile Küresel Ekonomik ve siyasi gelişmeler çerçevesinde, Avrupa Birliği-Türkiye ilişkilerini ve Turizm Sektörü`ne etkilerini konuştuk. İşte Sayın Bakanımızın değerlendirmeleri..
>>> Röportaj <<