Röportaj
09-07-2018 14:20
Yepyeni bir butik otelcilik anlayışı ile Türk turizmine kazandırılan modern mimarisi ve şık dekorasyonu ile dikkatleri üzerine çeken ve İstanbul`un en iyi butik otelleri arasında kısa sürede zirvede yer alan Küpeli Palace Hotel`in işletmecisi Başarılı iş kadını Avatif Havva Cenet ‘ten Türk Turizmine dair çok önemli açıklamalar..

İstanbul’un en iyi butik otelleri arasında kısa sürede zirvede yer alan Küpeli Palace Hotel İstanbul’da konforun ve zerafetin adresi olarak rakiplerinden farklılaşıyor.

Açıldığı günden itibaren yoğun ilgi ile karşılaşan otel kısa sürede yerli ve yabancı turistlerin gözdesi olmuş durumda ..

Havva Hanım oteliniz hakkına bilgi alabilir miyiz ?

Küpeli Palace Hotel İstanbul’da hem kaliteli hem konforlu konaklama hizmeti almak isteyenler  hemde  Türk ve Dünya mutfağının eşsiz lezzetlerini deneyimlemek isteyenler için eşsiz bir konaklama adresi.

Otelimiz Kültür,tarih ve sanatın şehri İstanbul`un Sultanahmet bölgesinde bulunuyor.Otelimizde koşulsuz misafir memnuniyetine dayanan kaliteli hizmet anlayışı ile konuklarımıza bire bir otelcilik hizmeti sunuyoruz.Otelimizde konuklarımızın rahatı ve konforu için tüm gereksinimler düşünülerek tasarlanmış toplam otuz oda bulunuyor.

Konuklarımız tarihi bir konaktan otele dönüştürülmüş olan Küpeli Palace Hotel & Spa‘da İstanbul manzarasını doya doya yaşayabilir,tarih kokan ambiansta eşsiz bir deneyim yaşayabilirler.

Spa ve Hamamızda  her biri alanında uzman ve seçkin kadromuz ile misafirlerimize dünyanın en iyi spa deneyimini üstün hizmet anlayışıyla yaşatmayı hedefliyoruz. Nitelikli, eğitimli ve tecrübeli ekibimiz bizi tercih eden misafirlerimize geleneksel ve modern spa uygulamaları ile eşsiz bir spa deneyimi yaşatıyor.

Otelimizde her bir misafirimiz  için Limitsiz ve ücretsiz WiFi internet  ve günlük gazete hizmetini standart olarak sunuyoruz.Yine iş insanları için ofis imkanları ile misafirlerimizin çözüm ortağı olmaktayız.

Restaurantımızda konuklarımızı Türk ve Dünya mutfağının en seçkin lezzetleri ile buluşturuyoruz.

Kısacası otelimizde ulaşım kolaylığından konforlu konaklamaya,Zengin Lezzetlerden unutulmaz bir Spa & Hamam deneyimine bir çok konuda misafirlerimiz için rahatlığı,konforu ve lüksü harmanlayarak unutulmaz bir konaklama deneyimi yaşatıyoruz.

Otelcilikte başarınızı neye bağlıyorsunuz? 

Evet , Küpeli Palace Hotel & Spa ‘nın İstanbul’un en iyi butik otelleri arasında gösterilmesi başarılı olduğumuzu gösteriyor.Fakat, Başarı kolay elde edilen kolay gelinebilen bir yer değil.Çok emek,çok çalışma, çok mücadele ve en önemlisi insana hizmet etmeyi sevmek gerek.

Biz Küpeli Palaca Hotel  & Spa’da personelimizden  tedarikçilerimize kadar tüm işgören ve ortaklarımızı hizmette maksimum kaliteyi sağlamak hedefinde buluşturduk. Otelcilik hizmeti sunarken işinizi sevmeli ve insanlara hizmet etmeyi benimsemelisiniz.

Bu iki prensip sizi kaliteli hizmet sunmaya itiyor.Nitekim bunun sonucuda başarı olarak kaşımıza çıkıyor.

Kaliteli ve güler yüzlü hizmet,konforlu ve lüks odalar,her bir misafire bire  bir ilgi gibi kavramları samimiyet ile harmanladığınızda ortaya tadından yenmeyen eşsiz bir ürün çıkıyor.Biz Küpeli Palace Hotel & Spa’da lider olarak benden başlayarak en alt kademedeki personelimize kadar bu bilinç ile harekete ediyoruz.

Son olarak eklemek istedikleriniz nelerdir ?

Malesef sektörde otelciliğe giren ve turizm pastasından pay almaya çalışan otellerin sayısı her geçen gün artıyor.Bir taraftan pastadan pay alan otellerin sayısı artarken mevcut otellerin dolulukları düşüyor.

Dolulukları düşen oteller artan maliyet yükü altında ezilmemek için hizmet kalitesini düşürüyorlar.Bu durum çoğu zaman personel maaşı yada ürünlerin kalitesizliği olarak karşımıza çıkıyor.Buna  otelcilik mesleğine uzak kopyacılarıda eklersek sektör  içinden çıkılmaz bir karmaşada buluyor kendini.

Bu noktada karşımıza hizmette farkındalık yaratan ve vizyoner bakış ile kendini yenileyen tesislerin önemi çıkıyor.

Bizi ayakta tutan ve başarıya götüren anlayışın temeli bu diyebilirim.

Kopyacı oteller ve otelcilikten anlamayan ellerin sektörde varlık göstermesinin turizme zarar verdiğini düşünüyorum.

Eğer oteller turizmde farkındalık yaratamayacaklarsa,diğer otelleri kopyalayacaklarsa ve mevcut otellere zarar vererek büyüme eğilimine gireceklerse  bu işi yapmamalılar.
Yorumlar Toplam 0 Yorum Yapılmış
Bu Haber İçin Henüz Yorum Yapılmamış