Röportaj
26-03-2018 12:10
Maximum Animasyon Genel Müdürü Yılmaz Akşi otelcilik sektöründe animasyon hizmetlerini değerlendirdi.

Animasyon hizmetlerinin oteller için vazgeçilmez olduğunu belirten Akşi Animasyon hizmeti sunan otellerin daha çok tercih edildiğini ve bu hizmetin profesyoneller tarafından verilmesi gerektiğini belirtti.

İşte Başarılı animasyon yöneticisinin açıklamaları :

“ Turizm sektöründe animasyon hizmetlerinin önemi her geçen gün artıyor.Turistler animasyon hizmeti sunan otelleri tercih ediyorlar.

Animasyon hizmetleri oteller için o kadar önemli bir hal aldı ki; küçük bir misafir memnuniyetsizliğinin dahi olumsuz etkileri silinebiliyor.

Otellerin repead guest portföyünün oluşmasında bir o kadar önemli bir hizmet.Misafirlerinizi mutlu ettiğiniz ve eğlendirdiğiniz oranda sürekli tercih ediliyorsunuz.İşte bu nedenle oteller  animasyon hizmetlerinden vazgeçemiyorlar.

Fakat, animasyonun görevi her ne kadar  eğlendirmek olsa da netice itibari ile ciddi bir profesyonellik gerektiriyor.Biz  Maximum animasyon olarak uzun yıllar süre gelen eğlence sektörü tecrübemizi multidisipliner yönetim anlayışımız ve vizyoner bakış açımız ile harmanlayarak otellerin profesyonel çözüm ortağı oluyoruz.

İşimizdeki disiplinimiz ve kaliteden taviz vermeyen tavrımız sektördeki önemli konaklama tesislerinin bizleri seçmesine neden oldu.

Bu başarımızı tamamen müşterilerimizin faydasına yönelik olarak yürüttüğümüz çalışmalara bağlıyoruz.Biz otel misafirlerini eğlendirerek mutlu bir tatil geçirmelerini sağlıyoruz,onlarda bu titizliğimizden dolayı bizleri seçiyorlar. Bu durum aslında kazan kazan üzerine kurulmuş bir sistem.

Nitekim başarısız bir çok animasyon hizmeti örneği karşımızda.Malesef başarısız bir animasyon ekibi en çok otellere zarar veriyor.Bu nedenle işletmeler sürekli misafir portföylerini geliştirmek, turistler tarafından daha çok tercih edilmek ve çok kazanmak istiyorlarsa animasyon hizmetlerini ciddiye almalı ve profesyonel hizmet almalılar.”
Yorumlar Toplam 0 Yorum Yapılmış
Bu Haber İçin Henüz Yorum Yapılmamış