Röportaj
30-03-2018 12:38
Yaklaşan yaz dönemi öncesi İdeal Tur Yönetim Kurulu Başkanı Tuğles Güçlü ile Otel konaklamalarınızı en uyguna getirmenin püf noktalarını konuştuk.

Ankara ve İzmir ofislerinde yaklaşık 120 kişilik bir ekiple hizmet veren Otelfiyat.com ekibi, 3000`den fazla otelde En Uygun fiyat garantisi ve Üyelere özel extra indirimler sunarak hizmet veriyor. 

Erken Rezervasyonda %45`e Varan İndirimler

Türkiyede her geçen gün Erken Rezervasyon bilincinin arttığını belirten Tuğles Güçlü, Hem fiyat avantajı yakalamak hemde yoğun dönemlerde odanızı garantilemek için tüm tatilcilere Erken Rezervasyon yapmalarını tavsiye ettiklerini belirtti. Şunuda ekleyelim eğer tatilinizi Erken Rezervasyon sigortası ile birlikte alırsanız son 3 güne kadar koşulsuz iptal ve iade hakkınız bulunuyor. 

Sosyal Medya Kampanyalarını Takip Edin

Bir çok Acenta ve Otel sosyal medya üzerinde sadece takipçilerine özel avantajlar sunuyor. Bu kampanyalardan faydalanmak için otellerin ve acentaların hesaplarını takipte kalın böylece anlık olarak sunulan fırsatlardan kolayca haberdar olabilirsiniz. Hatta şanslıysanız, sosyal medya hesaplarında düzenledikleri hediye tatil çekilişlerine katılabilir ailenizle ücretsiz tatilin keyfine varabilirsiniz. 

tuğles güçlü

Bayram  dönemi haricinde tatilinizi planlayın

Ramazan ve Kurban bayramı tatilleri talep olarak en yoğun tarihler olduğu için bu dönemler otellerin fiyat listelerininde en çok artış yaptığı dönemler. Bu tarihlerin dışında ve hatta Haziran ve Eylül tarihlerine tatilinizi kaydırabilirseniz hem daha iyi hizmetin sunulduğu çok kalabalık olmayan bir dönemde hemde daha uygun fiyatlara konaklamanızı satın almış olursunuz. 

Araştırmalarınızı en bol otel seçeneği sunan Acenteler üzerinden yapın.

Tatilde gideceğiniz bölgeyi belirledikten sonra farklı acenteler üzerinden  bölgedeki tüm otellerin özelliklerini ve toplam rakamlarını inceleyin. Karar verdiğiniz otel için mutlaka farklı acentelerden fiyat alıp kıyaslayın. Şunuda belirtelimki Otelfiyat.com üyelerine özel tüm tesislerde en uygun fiyat garantisine extra olarak %5 üyelik indirimi sağlıyor.
Yorumlar Toplam 0 Yorum Yapılmış
Bu Haber İçin Henüz Yorum Yapılmamış