Tüketici
06-09-2017 12:39
Hala tatile çıkamadım diye dert yanıyorsanız üzülmeyin, Eylül ayında da tatil yapabileceğiniz çok güzel yerler var.

Seyahatim.com`da yurt içi ve yurt dışı sayısız tatil rotası sizleri bekliyor.

Seyahat planlama sürecini kolaylaştırarak, herkesin daha fazla gezip,farklı deneyimler yaşamalarına yardımcı olma misyonuyla yola çıkan Türkiye`nin en kapsamlı seyahat sitesi seyahatim.com Eylül ayının en güzel gezi rotaları ile karşımızda.

Tatilciler ve gezginler için çok özel yurt içi ve yurt dışı seçenekleri sunan seyahatim.com ,

gelişmiş “meta search engine” sistemiyle,seyahat seçeneklerini isteğe göre filtreleyerek, kişiselleştiriyor ve sonuca ulaşmayı kolaylaştırıyor. Müşterilerinin, tek kuruş ödemeden kendilerine en uygun fiyatlı seçenekleri bulmasını sağlayan seyahatim.com’da rezervasyon ve satın alma işlemi, ilgili operatörün/firmanın kendi web sayfasına yönlendirilerek yapılıyor.

Üstelik tüm bu hizmetler tüketicilere; bağımsız, tarafsız ve ücretsiz olarak sunuluyor.

Seyahatim.com, seyahatin her türü için gerekli olan tüm seçenekleri herkes için ulaşılabilir hale getiriyor. Platform; onlarca seyahat sitesi arasında kaybolup, yorulmaya ve kafa karışıklığına sebep olmadan, ziyaretçilerinin kendilerine en uygun seyahat seçeneklerini, kolayca bulmalarını sağlıyor.

Seyahatim.com’un benzer web sitelerinden en büyük farkı; uçak bileti, otel, araç kiralama gibi hizmetlerin yanı sıra; yurtdışı paket tur seçeneklerini de kullanıcılarına en pratik şekilde sunması.

Seyahat severler, pratik ve hızlı bir şekilde binlerce alternatifi karşılaştırıp; bütçesine ve zevkine en uygun seyahat seçeneklerini, Seyahatim.com’da bulabiliyor.

En güzel Eylül ayı seyahat rotalarının yer aldığı seyahatim.com sizleri bekliyor.
Yorumlar Toplam 0 Yorum Yapılmış
Bu Haber İçin Henüz Yorum Yapılmamış