Tüketici
11-10-2017 10:05
Yurtdışına çıkacak tatilciler ve seyahat severleri yepyeni bir kolaylık hakkında bilgilendirmek istiyoruz.

Havalimanında pasaport kontrolünden önce mutlaka ödemeniz gereken yurt dışı çıkış harcı kabusunuz olmaktan çıkıyor.

Zamanınız size kalıyor ve seyahatinize kesintisiz olarak devam edebiliyorsunuz.

Tüm tatilcilerin ve seyahat severlerin kabusu olan Yurtdışı çıkış harcı ödemesi havalimanlarında ızdıraba dönüşüyor ,uzun kuyruklar ve zaman kaybı neticesi sinirler geriliyordu.

Yeni online uygulama ile Havalimanında harç kuyruğunda beklemek son buluyor.

Peki yurtdışı çıkış harcı online ödemesi nasıl yapılabiliyor ?

Türkiye’nin En İyi İslami Finansal Kuruluşu KUVEYT TÜRK, yurtdışı çıkış hacı ödemesi hizmeti sunan yetkili bankalardan birisi.

Bankanın internet şubesini sizler için inceledik.

Bankanın kolay anlaşılır ve pratik online internet şubesi ile harcınızı ücretsiz olarak kolaylıkla ödeyebiliyor ve kuyruklarda sıra beklemekten kurtuluyorsunuz.

Zamanınızda size kalıyor.

Sizde kesintisiz seyahatin tadını çıkarıyorsunuz.

Yine Bankanın internet şubesi üzerinden diğer vergi ödemeleri de yapılabiliyor.

Online Şubede ; Katma Değer Vergisi,Damga Vergisi,Özel Tüketim Vergisi,Motorlu Taşıtlar Vergisi,Trafik Para Cezası,Veraset ve İntikal Vergisi,Banka ve Sigorta,Muameleleri Vergisi,Noter Harçları,Tapu Kadastro Harcı ödemesi de yapılabiliyor.

Ödemeler online olarak yapıldığından eksik yada fazla ödeme gibi sorunlar ile karşılaşmıyorsunuz.

Üstelik işlem ücreti ödemiyorsunuz.

Ülkemizin önde gelen bankalarından birisi olan KUVEYT TÜRK Dünya`da ve Türkiye`de Faizsiz Bankacılığın önemli temsilcisi olarak faaliyet gösteriyor.

Bir çok Seçkin Bankacılık ürün ve hizmetini kaliteli hizmet anlayışı içinde müşterileriyle buluşturan Kuveyt Türk, Ülkemiz ekonomisine katkı sağlayan öncü banka konumunda.

Müşteri Memnuniyeti anlayışında da rakiplerinden farklılaşan banka “En Büyük Sorumluluğumuz İnsan” Mottosu ile faaliyetlerini sürdürüyor.

Sosyal sorumluluk projeleri ile de gündem oluşturan banka herkesimin taktirini topluyor.

Kuveyt Türk hem kurumsal olarak hem de çalışanlarının katkılarıyla sivil toplum kuruluşlarının projelerine ve insani yardım kampanyalarına destek sağlıyor.

Kuveyt Türk tüm bankacılık bilgilerinin açık ve net olmasına önem veriyor,müşterilerinin hesaplarından şartsız koşulsuz hesap işletim ücreti almıyor,müşterilerinin tasarruf yapmalarını destekliyor, müşterilerini aşırı borçlandırarak kazanç elde etmeye çalışmıyor,internet şubesi üzerinden yaptığı işlemlerden işlem ücreti  almıyor ve etik olmayan satış taktikleri uygulamıyor. 

Banka, sağlam ortaklık yapısı,eğitimli, yetenekli ve kendini İşine adamış personeli,güven veren finansal gücü ile Türkiye’nin En İyi İslami Finansal Kuruluşu.
Yorumlar Toplam 0 Yorum Yapılmış
Bu Haber İçin Henüz Yorum Yapılmamış