Yeni Trend Kadın Sitesi Hanımın Evi
Tüketici
15-03-2018 09:21
Turizm sektöründe özelikle otelciler açısından otel yönetim sistemleri çok önemli.Bu nedenle otelciler otel programı alırken hep ince elerler sık dokurlar.

Otel programı sağlam referansa sahip mi ? Program sektör tarafından ne kadar çok tercih ediliyor ? Programın maliyeti, servis maliyetleri,bakım hizmetleri pahalı mı? Yaygın bir servis ağına sahip mi ?

Tüm bu sorularınız için aradığınız cevabı bulabileceğiniz bir program mevcut mu ?

Günümüz dünyasında internet teknolojileri hızla gelişirken otellerde artık internet tabanlı otel yönetim programları kullanıyorlar.Özellikle turizm sektöründe oteller dijitalleşmenin ve iyi bir otel yönetim sistemi ile çalışmanın önemini  artık anladılar.

Elektra Otel Otomasyonu, turizm ve konaklama sektöründe hizmet veren tesislerin tüm operasyonlarını, elektronik ortamda takip edebilecekleri  en iyi otel programlarından biri olarak karşımıza çıkıyor.

Özellikle  otel  yöneticileri  ve çalışanları için büyük yenilikler ve kolaylıklar getiren Elektra otel programı çağın ve kullanıcıların ihtiyaçları doğrultusunda sürekli kendini update ederek son halini aldı.Bugün Sektörde faaliyet gösteren otellerin büyük bir yüzdesi Elektra Otel Programını kullanıyor.

Kullanıcı ihtiyaçları doğrultusundan en son sistemler entegre edilen program  Önbüro Modülü, Restoran(POS) Modülü, Muhasebe Modülü, Personel Programı vb.. modüller ile otel yönetimini tek platformda topluyor.

Her biri alanında profesyonel bir  kadro ile tamamen müşteri memnuniyetine dayanan kaliteli hizmet  anlayışı ile müşterilerine hizmet sunan Göktaş Bilgisayar’ın 20 yılı aşan tecrübesi  ile otelcilere sunulan Elektra Otel programı bir çok açıdan rakiplerinden avantajlı.

Elektra otel yönetimi uygun fiyat,geniş servis ağı,7 gün 24 saat esasına dayanan teknik destek, veri güvenliği ve yedeklenmesi,birbiri ile uyumlu departman modülleri ve kullanıcı dostu kolay kolay kullanımı,eğitim desteği ile bir otelcinin bir otel programından istediği her türlü talebi karşılıyor.

Oteliniz için profesyonel çözümler sunan Elektra Otel Yönetimi Online Rezervasyon, Internet Güvenlik Sistemi, Kimlik ve Pasaport Tarama Sistemi ,CRM ve Operasyon Yönetimi Programı ile aynı zamanda hizmet kalitenizin artmasını sağlarken, yasal yükümlülüklerinizi yerine getirmenizi  sağlıyor.

Kısacası Elektra Otal Programı ile cevap aradığınız tüm sorulara cevap buluyorsunuz.

Uygun fiyat,Gelişmiş en  son teknoloji,Kaliteli hizmet,7/24 teknik destek,Geniş servis ağı,Kolay kullanım,Maliyet düşüren güvenlikli ve yasal sistemler ,Türkiye’nin en iyi otellerinden oluşan geniş bir referans ağı hepsi Elektra’da…

Elektra otel programının bu kadar çok tercih edilmesi tesadüf değil..
Yorumlar Toplam 0 Yorum Yapılmış
Bu Haber İçin Henüz Yorum Yapılmamış