Tüketici
18-04-2018 00:10

Hanımın Evi viral içerik üretilme imkânı sunan sosyal bir kadın bloğudur. Bir kadın sitesi olarak faaliyetine başlayan Hanımın Evi farklı bir konsept ile okuyucularının karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Öncelikli olarak ev hanımı ihtiyaçlarına yönelik makalelerin yer aldığı dijital kadın platformu farklı kategorilerde faaliyetini sürdürmektedir. Web sitesi üzerinde yer alan iletişim formu kanalı (veya mail adresi: haniminevi@gmail.com) ile kadınlara yönelik içerikler üretmek isteyen kişilere veya kurumsal yapılara ücretsiz tanıtım imkanı sunmaktadır. Yayınlanılan makalelerin en sonuna iletişim bilgilerini veya sosyal medya kanallarını koymasına izin verilmektedir.

Mağaza ve Forum İçin Hazırlık 

Yayın hayatına kısa üre önce başlayan haniminevi.com beş ana kategori ile faaliyetine devam etmektedir. Mutfak, evde yaşam ve aile, moda & sağlık & aktüel, kadın kadına, kültür ve eğlence olmak üzere ana kategorilerini belirleyen bu dijital platform ilerleyen günlerde el işi yapıp satan kadınların pazarlama imkanlarını arttırmak amacı ile bir mağaza kurmayı hedeflemektedir. Ayrıca kadınlara yönelik özel bir kadın forum kurmayı da hedeflemektedir.

İnstagram Satış Yapma Yöntemleri Üzerine Özel Makaleler

İnternetten para kazanma ve ek iş arayan kadınlara yönelik tavsiye yazıları ve özel yöntemler geliştiren dijital platform güncel pazarlama yöntemlerine dair gerekli bilgileri kadınlara sunmaktadır. Bu sayede işsizlik sayısında azalmayı hedeflerken freelancer çalışma imkanı da sunmaktadır.
Yorumlar Toplam 0 Yorum Yapılmış
Bu Haber İçin Henüz Yorum Yapılmamış