Ulaştırma
11-11-2017 12:29
Yurtdışında faaliyet gösteren Wplus Vip Travel Turizm`in sahibi başarılı Yönetici Volkan Yaka ile hizmetleri hakkında konuştuk.

Volkan Yaka uzun yıllar gelen başarılı Turizm yöneticiliği kariyerini Wplus Vip Travel Turizm`in kaliteli hizmet anlayışı ile buluşturarak bambaşka bir hizmet anlayışı yaratmış.

Wplus Vip Travel Turizm’in faaliyetleri hakkında bilgi aldığımız Volkan Yaka’nın açıklamalarını paylaşıyoruz.

“Firmamız Bakü merkezli. Fakat, Tüm Kafkasya`da faaliyet gösteriyoruz.

Koşulsuz müşteri memnuniyetine dayanan hizmet anlayışı,lüks ve konforlu araçlarımız ,güler yüzlü ve tecrübeli ekibimiz  ile Bakü`de  misafirlerimize  VIP hizmetin ayrıcalıklarını yaşatıyoruz.

Otel rezervasyonunundan  Şehir Turlarına,VIP ulaşımdan emlak yatırımına ,Sağlık turizminden helikopter yada tekne kiralamasına, şehirde nereye gideceğinizden ,nerede , ne yiyeceğinize kadar her konuda misafirlerimizin çözüm ortağıyız.

Her biri konusunda uzman ve tecrübeli bir ekiple faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Hizmet anlayışımızda kaliteden ve misafir memnuniyetinden asla taviz vermiyoruz.

Bakü’de Lüks ve VIP denince akla ilk gelen gelen  firma olmamızda kaliteli hizmet anlayışımızdan kaynaklanıyor.

Müşterilerimiz bizi seçtiklerinde gönül rahatlığı ile konforun ve lüksün keyfini sürebilirler.Biz geriye kalan her şeyi düşünüyoruz.” 
Yorumlar Toplam 0 Yorum Yapılmış
Bu Haber İçin Henüz Yorum Yapılmamış