Ulaştırma
20-04-2018 12:17
Günümüzde pek çok insan havayolları aracılığı ile farklı ülkelere seyahatler gerçekleştirmektedir.

Eskilerde bir ülkeden farklı ülkeye gidebilmek için uzun süren araba yolculuklarına katlanmak zorundaydık. Fakat havayollarının ülkemizde gelişmesi ve hemen hemen bütün illerimizde bulunan havaalanı ulaşım hizmetleri sayesinde kısa süre içerisinde hatta saatler içerisinde istediğimiz ülkeye yolculuk gerçekleştirebilmekteyiz.

Sabiha göçmen hava limanı bildiğimiz üzere Ülkemizde en çok ziyaret edilen ve uçuş seferlerin gerçekleşmiş olduğu havalimanı ulaşım alanlardan bir tanesidir. İnsanlar yurtdışı seyahatlerinde aktarmalı olarak Antalya, Atatürk, Bodrum, İzmir veya Ankara hava alanına getirilmektedir.

Havalimanı Transfer İşlemleri

Havalimanlarına yetişmek için yolcular erken saatlerde bulunan yere gelmek zorunda kalmaktadırlar. Genellikle Ankara, Antalya, Bodrum, İzmir ve Ankara’da yer alan yolcular yoğun trafik nedenlerinden dolayı istedikleri yerlere saatler öncesinden gitmeleri gerekiyor. Buda yolcuların istemedikleri durumlar yaşamalarına neden olabilmektedir.

Firmamız olarak müşterilerimiz havalimanı transfer işlemlerini kısa süre içerisinde hallederek istedikleri yere kolaylıkla ve tam saatinde yetiştirebilmekteyiz. Uzun yıllardır havaalanı transfer işlemlerinde bulunduğumuzdan dolayı ekibimizde yer almakta olan bütün personellerimiz deneyimli profesyonel kadrolardan oluşmaktadır. Bu denli çalışmalarımızı uzman kadrolarımızla gerçekleştirdiğimizden için herhangi bir sıkıntı yaşamadan istenilen yere kısa sürede müşterilerimizi yetiştirebilmekteyiz. Detaylı bilgi için www.havaalanitransfer.com sitesini zitaret ediniz.

Havaalanı Ulaşım İşlemlerimiz Nasıl Yapılmaktadır?

Havalimanı ulaşım hizmetlerimizde müşterilerimizi istedikleri havalimanına bırakmak veya bulundukları illerden farklı bir ile gelen kişileri hava alanından almak için çalışmalarımı önceden sergilemekteyiz. Tam zamanında istediği yere ulaşmak isteyen yolcularımızın müşteri hizmetlerimizden almış olduğu saat ve gün randevusuna göre belirtilen yere tam zamanında ulaştırma imkanını kendilerine sunmaktayız. Müşterilerimizin isteklerini sorunsuz yerine getirmekte olan firmamız daima görüşlere açık olarak hizmetler almaktadır. Eğer sizlerde profesyonel bir havaalanı transfer firması ile gitmek istediğiniz noktaya tam zamanında ulaşmak isterseniz mutlaka bizleri tercih etmenizi öneririz. Bizi tercih etmeniz için belli sebeplerimizde bulunmaktadır. Peki nedir bu belirli sebepler diye soracaksanız onları da bu şekilde anlatabiliriz. Öncelikle firmamızda yer alan bütün personellerimiz deneyimli kişilerden oluşmaktadır. Bunlar sayesinde müşterilerimizle nasıl iletişime geçeceğimiz ve nasıl bir yol ile kendilerini istedikleri noktalara ulaştıracağımı çok iyi şekilde bilmekteyiz. Buda firmamızın ne kadar müşteri memnuniyetini üstlerde tutmasına açıklık getirmektedir.

Havalimanı Ulaşım Hizmetlerimiz

Havalimanı ulaşım hizmetlerimizden yararlanmakta olan müşterilerimiz pek çoğu çevrelerine bizleri olumlu olarak yansıtarak tercihleri arasında bulundurmalarına yardımcı olmuşlardır. Sabiha Göçmen havalimanında bulunan uçak saatlerine yetişmek isteyen kişiler genel olarak dışarıdan gelen ve uzak mevkilerde yer alan yolcular olmaktadır. Bunların havaalanına transfer işlemleri tam zamanında yapılması gerekiyor. Çünkü belirlenen saatler dışında havaalanına gelen kişiler uçaklarını kaçırdıkları için istedikleri yere gidememektedirler. Fakat firmamız sayesinde kendimizi sizin bilet saatlerinize göre biçimlendirerek istenilen saatin dışında veya erkenden yetiştirme gibi bir sorunu yaşatmamaktayız. Belirtilen saatin tam zamanında bütün müşterilerimizi uçaklarında yolculuk yapabilmeleri adına havalimanına yetiştirmekteyiz.  Evleri uzakta olan kişiler kendileri için taksi tuttukları zamanlarda belirtilen herhangi bir sıkıntıyı hesaba katmamalarından dolayı uçuş saatine geç kalarak seferlerini kaybetmek zorunda kalmaktadırlar. Bizler kullanıcılarımızın bu tür sorunlarla karşı karşıya gelmemesi adına bütün işlemleri yanımızda hesaplayarak istedikleri konuma zamanında ulaştırma olanaklarını sağlamaktayız. Bugüne kadar yaptığımız bütün çalışmalarımız tamamen müşterilerimizin odakları halinde yapılmaktadır. Yapılan çalışmaların hepsi olumlu bir şekilde belirlenerek kullanıcılarıma müşteri memnuniyetimizi yansıtmaktayız.

Havaalanına Zamanında Yetişmek İçin Ne Yapmalıyım?

Havaalanına zamanında yetişmek isteyen kullanıcılar genel olarak ya kendi arabalarıyla ya da taksi ticari araçlarla hizmet alarak istedikleri  yere gitmektedirler.  Fakat kendi arabalarıyla bile yolculuk yapan kişiler bazen uçak saatlerine geç kalabiliyorlar. Bu tamamen kişinin önceden hesaba katmadığı durumlardan kaynaklanmaktadır. İşte bizlerde firmamız olarak müşterilerimizin havaalanı transfer işlemlerini gerçekleştirerek istedikleri yere sorunsuz bir şekilde yetiştirme olanaklarını sağlamaktayız. Sizlerde eğer bir yere yolculuk yapacaksanız ve istediğiniz yere zamanında ulaşmak istiyorsanız mutlaka bizleri tercih etmenizi öneririz. Sitemizde yer almakta olan telefon numaralarımızla firmamız ile iletişime geçerek istediğiniz gün ve saat içerisinde randevu alarak hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Hizmetlerimizden faydalanan müşterilerimiz kendilerine tanınan saat ve gün içerisindeki bütün ulaşım sorumluluklarını firmamız üstlenmektedir. Yolculuk esnasında herhangi bir istenmeyen durum ile karşı karşıya gelindiğinde durumları karşılayabilmek adına firmamız bütün işlemleri karşılamaktadır.

Ulaşım ve Transfer Hizmetleri Nasıl Verilmektedir?

Firmamızın müşteri hizmetlerinden almış olduğunuz randevu hizmetine göre müşterilerimizin bulunduğu konuma tarafımızca bir araç iletilerek belirtilen Havaalanı transfer işlemlerimizi başlatmaktayız. Müşteriyi ofisten veya evinden aldıktan sonra gün içerisinde trafiğin az yaşandığı cadde istikametinde müşterilerimizi kısa sürede havaalanına ulaştırmaktayız. Eğer sizlerde uçuş saatinize geç kalmak istemiyorsanız bizimle iletişime geçerek hedefinize zamanında ulaşma imkanını yakalayabilirsiniz. Farklı şehirlerden gelen ve havaalanına gitmek isteyen kullanıcılarımıza da aynı şekilde hizmetler sunmaktayız. Araçlarından indikleri andan itibaren otogardan kendi firma araçlarımızla müşterilerimizi alarak havaalanına ulaştırmak için yola çıkarız. Bütün işlemlerimizi gerçekleştirdikten sonra firma çalışanlarımız araçlarıyla birlikte bulundukları yere geri dönmektedirler.
Yorumlar Toplam 0 Yorum Yapılmış
Bu Haber İçin Henüz Yorum Yapılmamış