Konaklama
23-09-2017 22:39
Pruvanız neta dümeniniz viya olsun ! Bir tutkudur Deniz.Yeni ufaklara yelken açmak, denizi doya doya koklamak , başka bir kentin limanında güneşi karşılamak, hemen hemen herkesin arzusudur.

Günümüzde bir çok insan modern şehir hayatının keşmekeşliğinden kaçarak denize koşmakta.

Hemen hemen her gün bir çok insanın hayatlarında radikal kararlar alarak kariyerlerini deniz ile iç içe bir yaşama yönlendirdiklerine tanık oluyoruz.

Eğer sizde Deniz tutkunu iseniz ve Deniz olmadan yaşayamam diyorsanız ve en önemlisi çok daha iyi kazanmak istiyorsanız Odessa Denizcilik Akademisi ve Odessa Denizcilik Üniversitesi, Uzak Yol Gemi Kaptanlığı,Gemi makinaları Mühendisliği,Gemi inşaa mühendisliği,Deniz hukuku gibi eğitimler ile hayalleriniz gerçekleştirmenizi sağlıyor.

Odessa Gemi Kaptanlığı programı ile iyi bir denizcinin sahip olması gereken tüm eğitimleri çok uygun fiyata alabilecek ve iyi bir gemi kaptanı olacaksınız. Sonra sıra yeni ufuklara demir almaya gelecek.

Odessa Denizcilik Üniversitesi & Odessa Denizcilik Akademisi uluslararası arenada isim yapmış , kaliteli eğitimi ödülleri ile belgelenmiş ve 50 Binden fazla kaptan ve gemi mühendisi yetiştirmiştir.

Bu Denizciler Halen Rusya ve Ukrayna başta olmak üzere Dünyanın bir çok Ülkesinde görev yapmaktalar.

Dünya standartlarında denizcilik eğitimi alarak hayalleriniz gerçekleştirmek için sizleri bekliyoruz.
Yorumlar Toplam 0 Yorum Yapılmış
Bu Haber İçin Henüz Yorum Yapılmamış