Aya Yorgi Otelinde Kaliteli Hizmet Seçenekleri

Evcil Hayvanlarla Tatil Keyfi Ege Bölgesinin incisi kabul edilen aya yorgi hotel izmir misafirlerini evcil hayvanları ile birlikte ağırlayan ilk otellerden birisi.

Aya Yorgi Otelinde Kaliteli Hizmet Seçenekleri

Evcil Hayvanlarla Tatil Keyfi Ege Bölgesinin incisi kabul edilen aya yorgi hotel izmir misafirlerini evcil hayvanları ile birlikte ağırlayan ilk otellerden birisi.

Aya Yorgi Otelinde Kaliteli Hizmet Seçenekleri
02 Kasım 2018 - 16:37

İster köpek olsun ister kedi, her türde evcil hayvanı ile birlikte tatillerini birlikte geçirmek isteyen tüm erkekler ve bayanlar otelin ayrı bir alanında keyifli vakit geçirebilirler. Ayrıntılı bilgi almak isteyen kişiler ise otelin yetkilileri ile telefon ya da mail aracılığıyla iletişim kurabilirler.

Nargile ve Havuz Keyfi Bir Arada
Yılın dört mevsimi deneyimli personelleri ve yüksek kalitesi ile hizmet veren aya yorgi hotel izmir nargile ve havuz keyfini bir arada sunuyor. Aynı zamanda yeni bir hizmet seçeneği olan havuz bar konsepti de bu otelin ek olarak arz ettiği bir diğer avantaj. Böylece havuz başında içkisini yudumlayarak tüm yılın stresini üzerinden atmak isteyen misafirler için ayrı keyif noktaları oluşturuluyor.

Aya Yorgi Otellerinde Oda Seçenekleri
Misafirler için otelin hizmetleri kadar odaları da önem taşıyor. Aya Yorgi otellerindeki tüm odalarda eşit hizmet ayrıcalığını sunan detaylar mevcut. Odanın ana kısmında yer alan telefona ek olarak wc telefonu da hizmet kalitesini üst noktalara taşımaktadır. Bununla beraber 7 / 24 sıcak su avantajları da müşterilere ve misafirlere özel olarak sunuluyor. 25 metre karelik odalar ile birlikte geniş odaların keyfini süren misafirlerin aktif olarak kullanabilecekleri saç kurutma makineleri ve mini barlar mevcut. Bununla beraber havuz manzaralı olan odalar sabah ve akşam vakitlerinde güneş ve ışıklar ile birlikte benzersiz manzaralar içeriyor. Otelde özel misafirler için suit odalar da yer almaktadır.

Suit odaların üçü terasta yer alıyor. 1 adet ise süper teras suiti bulunuyor. Halı zemini ile birlikte misafirlerini evinde hissettiren otel aynı zamanda mini bar ve uydu TV avantajlarını da hizmet politikası içerisinde tutuyor. Eşyaların taşınması ve taleplerin karşılanması için belboylar ve araba hizmetleri için valeler yirmi dört saat kesintisiz olarak hizmet vermektedir. Ücretsiz wifi ile birlikte internette sörf yapmak da mümkün. Yine aynı şekilde yirmi dört kesintisiz süren oda servisleri ve ütü hizmetleri de otelin diğer oda seçenekleri içerisinde yer almaktadır.
 
Detaylı bilgi için tıklayınız: https://www.ayayorgihotel.com/

YORUMLAR

  • 0 Yorum