Jolly Tur’dan davet var

Masmavi bir deniz, güzellikte birbiriyle yarışan plajlar, görenleri kendisine hayran bırakan doğal ve kültürel güzellikler…

Jolly Tur’dan davet var

Masmavi bir deniz, güzellikte birbiriyle yarışan plajlar, görenleri kendisine hayran bırakan doğal ve kültürel güzellikler…

Jolly Tur’dan davet var
10 Ocak 2019 - 13:33

Tatillerini tatlı bir huzurla Balkanların en güzeli Budva’da yapmayı planlayanlara Jolly Tur’dan davet var. 

4 gece 5 gün süren Budva turuna tatil severlerin katılabilecekleri ilk tarih 22 Nisan 2019. Budva ve Montenegro’nun görüleceği vizesiz olarak her hafta düzenlenen bu turun başlangıç fiyatı ise 374 euro… Üstelik oda başı 50 euro’ya varan indirimlerle sizleri bekliyor.

Peki, Budva Turu’nda tatil severleri neler bekliyor?
Bölgenin en eski yerleşim yerlerinden birisi ve aynı zamanda Avrupalı turistlerin gözde tatil merkezi olan Budva’da şehir turu yapacak ve Stari Grad yani eski şehir merkezini gezme fırsatı yakalayacaksınız.
Turun devamında dilerseniz Balkan Fiyortları ve Yüzme Turu’na katılabilirsiniz. Göz alıcı doğal güzellikler eşliğinde tekne ile fiyortlarından içerisinden geçeceksiniz. Güneşin, denizin ve manzaranın keyfini çıkararak kendinizi Budva’nın huzurlu kollarına bırakacaksınız.

Gezideki bir sonraki rotanız ise dilerseniz Kotor, Perast & Tivat Turu olacak. Kotor, küçük fakat barındırdığı tarihi ve mimari eserler açısından oldukça önemli olan bu şehirde yürüyerek şehir turu yapabilecek ve Venedik mimarisinin dokusunu taşıyan Kotor’un en önemli yapılarını görebileceksiniz. Bir sonraki rotanız ise Porto Montenegro’nun bulunduğu Tivat şehri olacak. Ardından Karadağ’ın Monaco’su olarak bilinen Tivat’ın lüks kafelerinden birini keşfedebilirsiniz. Balkanların en büyük gölü olan İşkodra Gölü’nün huzur verici olmasının yanı sıra doğası sizleri büyüleyecek. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum